Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 499 91.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 46 8.5%

• Kullanılan toplam oy
    544
Sağ gözü hiç açmayabilir. Açarsa da çok ciddi bir rakip çıktığında açar ve "Bu zamana kadar sırf antrenman olsun diye tek gözümü kapatıyordum, anlaşılan seninle ciddi dövüşmem gerekiyor." der :a:

Edit: Bu arada ne sağı beni de karıştırttınız yav :D Sol göz olacak o.

Sağ gözü hiç açmayabilir. Açarsa da çok ciddi bir rakip çıktığında açar ve "Bu zamana kadar sırf antrenman olsun diye tek gözümü kapatıyordum, anlaşılan seninle ciddi dövüşmem gerekiyor." der :a:

Edit: Bu arada ne sağı beni de karıştırttınız yav :D Sol göz olacak o.
Bi de bunu kendini kasa kasa söyleyecek ve arkasından......

Gözü açsa Sanji Zoro ile rekabet edemezdi o yüzden o göz hala açılmadı.Oda işini biliyor.
Hoş gerçi şu anda da rekabet edemiyor ya oralara hiç girmeyelim. :D

Şöyle düşünün bir kılıç ustası için gözler çok önemli Şahin göz lakabıyla en olmuş adam.

Zoro tek gözün görüş alanıyla kılıç karşılıyor.İşte ölene kadar yapacağı eğitim bu.Diğer gözünü açınca hiçbir hamleyi kaçırmayacak düellolarda.Yani bence bu Mihawk'ın eğitim için kasıtlı yaptığı birşeydir.Sorun şu ki o eğitimi hala sürüyor en iyi olana dek de sürecek.

Gözüyle ilgili yazmaktan sıkıldım ama bir kere daha yazayım. Arkadaşlar, seride Zoro haricinde gözü kapalı olan kimse yok. Gözü yaralı olduğu için kapalı olan tek karakter Zoro. (En azından benim aklıma hiç gelmiyor yıllardır. Varsa lütfen yazın.) Shanks, Rayleigh, Sabo, Kid ve hatta kendi gözünü kesen ve kör olan Fujitora... hepsinin gözleri açık. Fujitora'nın gözleri bembeyaz. Yine de açık. Tabii bunlar demek değil ki, Zoro kesinkes gözünü açacak. Ama Zoro'nun gözünü açmasını bekleyenlere laf atarken iki kere düşünün diye yazıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık