Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 499 91.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 46 8.5%

• Kullanılan toplam oy
    544
Geri dönüp indirmesi hala mümkün, ilk seferde çok büyük deneyim kazandı, şimdi ne yapması gerektiğine hakim. Ben açıkçası bu kadar büyük iş yapacağını tahmin bile etmemiştim Kaidou'ya karşı. Şimdi tekrar karşısına çıkarsa façasını çizer. Lufi'ye yol açılması gerek, onu Zoro açar. Sanji de gelirdi ama Queen ile King'i alması gerek. Heyecan dorukta.
En son kaptanına saldıran ve kaptanı o kadar yorgunken ve karşılık vermiyorken o kadar vurup anca iki saniye bayıltan adam bir değil iki as alacak ve Zoro kaido ile tekrar yüzleşecek (ki luffynin tek halledeceğini söyledi kendisi) valla bunun olması doların tekrar 1,12 lira olmasından zor.

Yeniden dirilip yaptıkları yetmiyormuş gibi bir de komutan alacak reyistir.Başka tanımlamaları da vardır ama en günceli budur

ya tamamda mmorpg oyunu değilki bu bi vegapunk gösterdiler bilim diye marco ve law gösterdiler hem doktar hemde şeytan meyvesi gücüyle iyileştiriyorlardı chopperıda doktor diye gösterdiler büyücü mü oldu şimdi
Valla ben seride mantık aramıyorum artık. Gelişine göre saçmalıyor. Kurgudaki boşlukları saçma sapan dolduran bir mangaka. Yani böyle yapacağına haki handikali verseydi bilinçsiz çok yoğun kullandı diye ve bir süre dinlenmesi gerekseydi. Veya kasları çok kasılsaydı ve chopper özel bir kasgevsetici yapsaydı bu kadar saçma durmazdı. Ama yersen işte

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık