Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 499 91.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 46 8.5%

• Kullanılan toplam oy
    544
Kaido dövüşüne manidar bir kılıç aldığı ve bu kılıcın normal ve beklenilen şekilde dövüş esnasında bahsedilmesi sebeplerine dayanarak eleştri alan karakter.Garip tartışmalar sürmekte

Kral hakiyle alakalı çıkarsa da, şey deriz
-Chinjao bile kontrol edebiliyor o kılıcı, zoro'nun bir özelliği yok.
-Hancock'a versen o da keserdi. :artiz:
:D
Siz her şeyi dersiniz zaten. :artiz:
Başka bir mantığını bulamadım ben şu anlık. Yılların kılıç ustaları ellerine almıyorlar sonuçta. Muhtemelen kral hakiyle alakalıdır. Hayvanlara Luffy nasıl boyun eğdiriyorsa, Zoro da, Enma'nın ruhuna boyun eğdirdi. :flaugh:

Seviyesini tartışman için seviyesini bilmen lazım.Zoro limitlerine kadar kiminle savaştıda seviyesini biliyorsun?Kafalarına göre seviye belirliyor adamlar sonra laf sokmaya foruma geliyorlar komedi bunlar ya.
Luffy BM adasına geldiğinde tek başına Yonkou 3. komutanını yenemiyordu. Şimdi eğer düz manga yorumlayıcısı isen veya Luffy=Zoro'cu isen Zoro 3. komutanı yenemeyecek seviyede oluyor Enma'dan önce. Luffy Wano'ya varmadan önce Zoro kimseyle dövüşmedi ki gelişsin bu detayı unutma.

Zoro 3. komutandan güçsüzdü yani. Ha güçlüydü diyorsan da Zoro BM arcına kadar Luffy'den güçlüydü diye düşünmek gerekiyor. Eğer güç ile o kılıç kullanılabiliyorsa 3. komutan veya 3. komutana yakın veya 3. komutandan güçlü kim varsa kullanabilir oluyor bu. O yüzden 20-30 isim kullanabilir diye ortaya bir şey atıyorum. Yanlış mıyım bu mantıkla düşününce?

Tamam arada troll yorum yapıyoruz, şakasına bir şeyler de yazıyoruz da tamamen de her şeyi sallamıyoruz. :D

İmparatorlar ve kumandanlarını teklemesiyle "Dünyanın Kralı" ve "Dünyanın Gelmiş Geçmiş En Güçlü Adamı" unvanına sahip olmuş Two Piece ana karakteri.

Aynen, hepsi iradeli isimler. Ya cidden kusura bakma da o novalar için çatıda olur derken de Zoro olamaz, kaptan değil, onlar kadar güçlü, ön planda olamaz diyordun. Aynen aynen, Bege falan çok iradeli isimler. Shicilerin hepsi muazzam isimler hepsi kesin kullanır.

Zoro cidden ne çekiyorsa abartanlardan ve haterlerden çekiyor. Bu kadar yanlış yorumlanan karakter cidden az bulunur.
Tek ben mi yanılıyorum bu forumda? Killer Sanji'den dayak yiyordu 1 hafta önce. Öyle eziliyordu forumda??? Apoo Brook'a yeniliyordu. :D On nova bir türlü indiremedi adamı. :D Law ve Kid çatıya çıkamıyordu falan. :D Daha Wano başlangıcına kadar gidersem 1000 tane şey daha bulurum.

Geçiniz. :D Gayet mantıklı şeyler yazdım arkadaşa cevap olarak okuyabilirsin. Zoro'ya saldırmak için saldırmıyorum yani. Ha illa Kral haki de lazımsa onu bilemem.

Zoro yanlış yapıyorsun reis.Bırak kılıçları al eline bi tane boru yada sopa takıl onlarla.Baksana kılıç ustalığın hiçediliyorken ne diye uğraşıyorsun.Usoppa hak verdim şimdi adam elinde sapanla takılıyor kafa rahat.Tayfadaki en kral adam Usoppmuş aslında farkına varamadık reisin.

Güçle alakalı olsaydı, Oden'in 8-9 yaşında kullandığı kılıcı, Kınlar her türlü kullanabilirlerdi. Yüksek ihtimalle kral haki gerektiriyor. Çünkü Hitetsu, kılıcı Oden'den sonra ilk ''evcilleştirenin'' Zoro olduğunu söylüyor. Wano'da da, şu ana kadar Oden'den başka kral haki kullanıcısı görmedik. O yüzden Kınların kullanamaması normal. Eğer çıkarımım doğruysa; Novalar içinde, Luffy ve Kid kullanabilir Enma'yı. Gerçi onlar da kılıç kullanmayı bilmiyorlar ama olsun. İşin teknik kısmı bu yani. :flaugh:
Demek istediğim güç ile alakalıysa 20-30 kişi daha kullanır o kılıcı. Kınların hiçbiri teker teker Yonkou komutanı gücünde değil zaten. Zoro da değildi diyorum. 3. komutan olsa baya kişi kullanır diyorum. Millet girişiyor. :D

Kral haki de dahilse işler değişir tabi. Sayı 10-15''e iner herhalde.

Demek istediğim güç ile alakalıysa 20-30 kişi daha kullanır o kılıcı. Kınların hiçbiri teker teker Yonkou komutanı gücünde değil zaten. Zoro da değildi diyorum. 3. komutan olsa baya kişi kullanır diyorum. Millet girişiyor. :D

Kral haki de dahilse işler değişir tabi. Sayı 10-15''e iner herhalde.
Sadece güçle alakalı olsaydı, bence de kullanacak çok fazla kişi olurdu. Zoro'yla aynı güçte olduklarından değil de, 9 yaşındaki Oden'den güçlü olduklarından dolayı diyelim. :flaugh:

Siz her şeyi dersiniz zaten. :artiz:
Başka bir mantığını bulamadım ben şu anlık. Yılların kılıç ustaları ellerine almıyorlar sonuçta. Muhtemelen kral hakiyle alakalıdır. Hayvanlara Luffy nasıl boyun eğdiriyorsa, Zoro da, Enma'nın ruhuna boyun eğdirdi. :flaugh:
Bana da kral haki en mantıklısı gibi geliyor. Ki zaten ben bizim tayfanın Roger'ın tayfayı geçeceğini düşündüğüm için zoro da kral haki çıkmasını da isterim. Muhtemelen kaido dan dolayı yamato da da çıkacak bu kral haki.
Tayfada 3 kral hakili olursa bizim tayfa şan şöhret anlamında baya zirveye çıkar. :mincika:

Bana da kral haki en mantıklısı gibi geliyor. Ki zaten ben bizim tayfanın Roger'ın tayfayı geçeceğini düşündüğüm için zoro da kral haki çıkmasını da isterim. Muhtemelen kaido dan dolayı yamato da da çıkacak bu kral haki.
Tayfada 3 kral hakili olursa bizim tayfa şan şöhret anlamında baya zirveye çıkar. :mincika:
Rogerin tayfada 3 kral hakili vardı. Öyle geçemez, 4 yap onu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık