Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs Zirve Gaban

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    74
Gaban'ın bırak zirvesini normal haline dair seviye belirleyecek ne görüldü? Zirve Roronoa Zoro efsane ekiplerin birinci adamı hariç her adamını yener. Güncel Roronoa Zoro en fazla amiral alır.

Seride karakterin çok önemi yok diye güçsüz mü oluyor? Ee Ryuma'yı da yener o zaman Zoro.. Ryuma kılıç tanrısı olarak geçiyor wano'da adam tek başına Hükümeti sokmamış Wano'ya öyle bir figür ama ölmeden önce nasıl göründüğünün bile çizimi yok mangada.. yani Op evreni için çok da bir şey ifade eden bir karakter değil ama bu şuanki Zoro'dan güçlü olduğunu kestirmemizi engellemiyor.

Oden, Rogerlara saldırırken Rayleigh ve Gaban birlikte kılıç çekip hazırlanıyor savaşmaya.. ikisinden birini ayrımıyor. Hem Roger flashbackinde Rayleigh sağ kol olmasına rağmen çok geri plandaydı. Ben açıkçası tahmini olarak Rayleigh ve Gaban arasındaki farkı Zoro ve Sanji'ye benzetiyorum. O yüzden şuanki Zoro dövüş içinde güçlenmeden Gaban indiremez güncel güçlerinde Gaban tokatı basar geçer.

Yani Gaban Roger'ın tayfasında diye nasıl bu kadar yorum yapılıyor anlamıyorum ve hakkında doğru düzgün bir şey duymadık adamın. Güncel Zoro görünüşe göre amiral alabilir.. Zirve Zoronun ise ilerde alamayacağı kişi sayısı 1 veya 2 'dir.

Gaban cok tecrubeli aga plot sokmayacaksa gaban alir sonra kan kaybinden olebilir ama kol bacak falan en az iki tane goturur zoro

Biz bu seride Gaban falan görmeyiz daha işleyeceği bir alan da kalmadı. Sürekli ayyaş ray'i kullandı sıkıştığı yerde. Zoro için ne diyelim. Gaban'ın meyvesi karşı avantajı var mı? Gaban da meyve var mı?

Seride karakterin çok önemi yok diye güçsüz mü oluyor? Ee Ryuma'yı da yener o zaman Zoro.. Ryuma kılıç tanrısı olarak geçiyor wano'da adam tek başına Hükümeti sokmamış Wano'ya öyle bir figür ama ölmeden önce nasıl göründüğünün bile çizimi yok mangada.. yani Op evreni için çok da bir şey ifade eden bir karakter değil ama bu şuanki Zoro'dan güçlü olduğunu kestirmemizi engellemiyor.

Oden, Rogerlara saldırırken Rayleigh ve Gaban birlikte kılıç çekip hazırlanıyor savaşmaya.. ikisinden birini ayrımıyor. Hem Roger flashbackinde Rayleigh sağ kol olmasına rağmen çok geri plandaydı. Ben açıkçası tahmini olarak Rayleigh ve Gaban arasındaki farkı Zoro ve Sanji'ye benzetiyorum. O yüzden şuanki Zoro dövüş içinde güçlenmeden Gaban indiremez güncel güçlerinde Gaban tokatı basar geçer.
Rezalet yorumlama.

Gaban'ın bırak zirvesini normal haline dair seviye belirleyecek ne görüldü? Zirve Roronoa Zoro efsane ekiplerin birinci adamı hariç her adamını yener. Güncel Roronoa Zoro en fazla amiral alır.
Zirve luffy(nika) kk+ olacağı yerde zirve zoro zirve rayligh ve zirve becman'ı yenemiyecekmi?

Gaban'ın gücüyle ilgili elde bir şey yok. Adamın bulunduğu savaşlarda Bagi de bulundu. Evet çok güçlü demek sadece varsayım.

Sadece görünene bakarak Gaban'ın iki baltası var. Zoro'nun üç kılıcı var. Zoro'ya +1 verirlir ama balta kılıcı kırar, bu da Gaban'a +1. Gaban daha kaslı duruyor +1. Gaban'ın iki gözü var +1. Gaban 3-1 alıyor. Görünene göre gerçekler bunlar. Ama oyum Zoro'ya ❤

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık