Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs Zirve Gaban

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    44
Evet arkadaşlar. Sizce Roronoa Zoro Sözde Rayleigh’in tayfa içi rakibi Gaban’ı yenebilir mi? Gaban zirve halindedir.

Dövüş Sabaody’de olacaktır.

Roronoa Zoro

vs

Scopper Gaban

Yani ne desek bos cunku Gaban hakkinda bir bilgimiz yok. Buradan yalnizca tahmin yurutebiliriz.

Benim tahminim de su, Korsan Krali tayfasinin komutanlari amiral gucunde olmali ki (Rayleigh, Oden, Gaban). Zoro ise su an (1111. bolum) itibariyle Amiral indirecek kadar guclu degil.

Dolayisiyla, Zirve Gaban guncel Zoro'yu yener.

Bence Roger kk
Ray yonko
Gaban amiral seviyesi. Kizaru ve Fuji’yi alamasa da Aramaki’yi alabilir. Zoro da bu seviyeye çok yakın. Extreme diff Gaban diyorum.

gaban hakkında bir şey bilmiyoruz ama roger korsanları xebecin tayfayı indirmiş adamlar bence gabandır

Zoro şu an Aramaki seviyesi benim gözümde. Gaban'da aşağı yukarı bu seviyelerdedir diye düşünüyorum. Genel olarak bu arc yenemese de Shiryu sonrası kesin güçlüdür derim.

Oda'nın Gaban'ı fazla salladığını sanmıyorum. Sanji'nin Roger tayfasındaki karşılığı falan diye beklentiye kapılıp Gaban'a oy vermeye hiç gerek yok. Sanji'nin zirve hali Gaban gibi tiplerden çok daha ayrı bir seviyede olacaktır.

Güncel Zoro ile güzel bir kapışma olurdu. Ufak farkla Gaban alır bence. Beklentime göre böyle yoksa bir şey göstermedi karakter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık