Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Vista

Kim Kazanır

• Zoro

Kullanılan: 90 46.6%
  • Vista

Kullanılan: 93 48.2%
  • Berabere

Kullanılan: 10 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    193
Wanonun sonunda Zoro alır.Şimdilik Vistayı novalardan Luffy alabilir sadece bide belki Oruç reyiz.

Şu fan olayıda çok saçma.Millet takım tutar gibi fan oluyor :/
Ben Lucci,Ace,Luffy,Shanks,Katakuri,Doflamingo fanıyım.Şimdi dönek mi oluyorum :D
Wano'da Zoro'nun alacağı rakip en az sol kol olacak siz 5. Komutan olan Vista'dan bahsediyorsunuz.

Gerçekten trajikomik yorumlar. Tebrik ediyorum hepinizi :alkis:

Wano'da Zoro'nun alacağı rakip en az sol kol olacak siz 5. Komutan olan Vista'dan bahsediyorsunuz.

Gerçekten trajikomik yorumlar. Tebrik ediyorum hepinizi :alkis:
Ben sınırı 5. komutan olacak mı dedim?
Senin mantığına görede sol kol alabilecek adam Vistayı alamaz mı?

Dip Not(Genel):Herkes dediğimi farklı bir yere çekiyor.Orada yazanı tekrar okuyun.Cümlelerimi kendinize göre yormayın veya 1,2 cümle okuyup yorum atmayın.

Yani tamam Vistanın böģrünün kıllı olması bizden hissettiriyor ama karşisında Zoro var, eğlence değil. :)

Ben sınırı 5. komutan olacak mı dedim?
Senin mantığına görede sol kol alabilecek adam Vistayı alamaz mı?

Dip Not(Genel):Herkes dediğimi farklı bir yere çekiyor.Orada yazanı tekrar okuyun.Cümlelerimi kendinize göre yormayın veya 1,2 cümle okuyup yorum atmayın.
Burada sınırdan bahsetmiyoruz zaten. Sana göre nedir, Wano sonu Vista'yı alan adam sağ kol seviyesine mi çıkar ? Sınırdan bahsettiğin bu mu ? Bu işler kademe kademe ilerler. Vista'yı alıyorsan 4-3 numaralı komutan alırsın. Daha yeni Vista'yı alıyorsan gidip de sağ kol alamazsın. Apayrı seviyeler bunlar.

Bir de şöyle bir tutarsızlığın/ız var. Oruç Snack'i alıyorken Zoro Vista'yı nasıl alamıyor :hmm: :bilmem:

Burada sınırdan bahsetmiyoruz zaten. Sana göre nedir, Wano sonu Vista'yı alan adam sağ kol seviyesine mi çıkar ? Sınırdan bahsettiğin bu mu ? Bu işler kademe kademe ilerler. Vista'yı alıyorsan 4-3 numaralı komutan alırsın. Daha yeni Vista'yı alıyorsan gidip de sağ kol alamazsın. Apayrı seviyeler bunlar.

Bir de şöyle bir tutarsızlığın/ız var. Oruç Snack'i alıyorken Zoro Vista'yı nasıl alamıyor :hmm: :bilmem:
Sorularını tek tek cevaplayacağım.
Evet Zoro şuan Vistayı alamaz.Çünkü Oruçun Snacki yenmesi ekstra bir durum.Mangaka Kid,Apoo ve Hawkins bir şey yapamadı sadece Oruç Snacki alabildi diye vurguladı.Belki gücüyle counterlayıp yendi bilemiyorum.Ama senin yaptığın düz mantığın elle tutulur hiç bir yanı yok.Şuan Zoro anca Peroyu alır.Kid,Law,Apoo bir şey yapamıyorken Zoro kim :(
2. olaraksa demek istediğim çok basitti aslında.Ben Zoro Wanoda alır dedim.Wanoda Vista ile aynı güce ulaşır demedim.Şuan ki güncel Luffy gücüne ulaşır hatta aşadabilir bilemiyorum.Vistayı geride bırakır işte.Sen Zoro Wanoda alcak seviyeye gelir diyince Vista ile eşit güçte olacak diye algılamışsın nedense.Ben sadece geride bırakır,kestiremem seviyesini dedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık