Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    467
Karakterleri sahne alma sıralarına göre mi karşılaştıralım? Law Gamma knife yaparken de Zoro izliyordu. Gamma knife dışardan gözükmüyor diye hasar kabul edilmiyor mu?

Kaido'nun Law ve Zoro'nun saldırısına verdiği tepkiler. Arada bir fark görüyor musun?

Aralarındaki en büyük fark, senin az önceki deyişinle "Mangakanın çiziş şekli" olayı, ona göre almayacaksak neye göre alacağız, senin kurallarınla oynuyorum oyunu :D Atalım bu sahnelerin olduğu bölümleri bakalım Zoro mu daha ağır duruyor Law mı :D

1-Öncelikle Zoro, Kaido'ya son saldırıyı yaparken adamın vücudunda kemik kalmamıştı ve kral hakiyi bilinçli kullanmıyordu... ona rağmen iz bıraktı saldırı.

2- Şu saldıyı Law' a koysa... Law oracıkta can verir. Zoro'nun saldırı gücü ve bitiriciliği her türlü daha sağlam.

Karakterleri sahne alma sıralarına göre mi karşılaştıralım? Law Gamma knife yaparken de Zoro izliyordu. Gamma knife dışardan gözükmüyor diye hasar kabul edilmiyor mu?

Kaido'nun Law ve Zoro'nun saldırısına verdiği tepkiler. Arada bir fark görüyor musun?

Zoro 30 kemiği kırıkken bu saldırıyı yaptı onun dışında bir sorun yok

Zoro'dan daha iyi bir hakiye sahip olduğunu hissettirmedi Law pek. Diğer yandan kral hakisi de yok ve üstüne fiziksel durumları katarsak Zoro bence ya. Meyve ile bir yere kadar eşit götürür karşılaşmayı ama.. :bilmem:

Şu anki Teach'i güç seviyesi olarak baz almayın derim. MF'deki Deprem meyvesi yedikten sonraki hâlinden eser yok. Gücü hissediyorum deyip Amirallere kafa tutuyordu. Şimdi Law'a karşı varlık gösteremiyor.

Ya 1-2 bölüm sonra nedenini görürüz. Ya da Teach gerçekten zayıf.

Şu anki Teach'i güç seviyesi olarak baz almayın derim. MF'deki Deprem meyvesi yedikten sonraki hâlinden eser yok. Gücü hissediyorum deyip Amirallere kafa tutuyordu. Şimdi Law'a karşı varlık gösteremiyor.

Ya 1-2 bölüm sonra nedenini görürüz. Ya da Teach gerçekten zayıf.
Ya da Law çok güçlü mesela.:bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık