Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    467
Zoro ruhunu bırakır bu saldırıya. Sihirli iksir kazanına düşse bile kurtaramaz kimse.
Performans sahnesinde Mom'ın arkasında oluşan çukur boyutu ile dibi boyladığı yerde oluşan çukurun boyutu farklı. Zaten etrafında oluşan dumanlardan da saldırının büyüklüğü anlaşılıyor. Aşağı indikçe artıyor. :dd

Performans sahnesinde Mom'ın arkasında oluşan çukur boyutu ile dibi boyladığı yerde oluşan çukurun boyutu farklı. Zaten etrafında oluşan dumanlardan da saldırının büyüklüğü anlaşılıyor. Aşağı indikçe artıyor. :dd
Gerçi bir Zoro kesmez. Tek malzemeden şiş kebap mı olur. Arkasına Queen - King ekler. Aralara da bir kaç smile yemiş çöp. Öyle şiş kebap yapar. Tadı öyle çıkar çünkü bu yemeğin. :d

O saldırıyı yapması zaman alıyor. 1 vs 1'de onu yiyecek hiçbir kalburüstü karakter yok. Gerçi Law'ın doğru düzgün 1 vs 1 dövüşü de yok. İlerde de görür müyüz bilmem. Kid'le ikisi bir adam ediyor işte.

Yanlış bilmiyorsam, bu novalar çıktıkları bölümden önceki hafta tasarlanmıştı. Oda'nın kafasındaki hikâye de başından beri aşağı yukarı belli. Zoro'nun geleceği yer belli, Law ve Kid'inki değil. Zoro'dan kesin olarak daha güçlü olurlar mı bilemiyorum. Law, bundan böyle büyük bir güçlendirme alamaz gibi görünüyor şu an için zaten. Kid de alsa alsa kral hakiyi kaplamayı öğrenir de uyanışıyla kombinlenecek bir şey değil o, boğasını kaplar ancak. Zoro daha kılıç karartacak ve her an Enma gibi sihirli kılıç alma potansiyeli var.

Şu Law'ın gücü kendini yormuyor muydu ? Naruto'da Kakashi vardı çakra fakiri. Law'ı ise meyve fakiri diye hatırlıyorum. Bu herifi ne zaman aksiyon panellerinde görsem "Çok fazla enerji harcıyor, güç tüketiyor" tarzı yorumları oluyordu sanki değil mi ?

Smoker' "Oluşturduğu oda içerisinden çıkın. İçindeyken ameliyat masasındaki bir hastadan farkınız yok."
Ceaser: "Benden güçlüsün. Seni yenemem. Adada kalmak istiyorsan kalbini bana ver. " Adada kalabilmek için anlaşma yapıyor.
Doffy: " Law'a dikkat et hafife alınacak birisi değil. " Adamına uyarı çakıyor.
Treboll: " Senin meyve gücünün nasıl işlediğini biliyoruz. İşe yaramaz. Behehe " Fakat birleşemiyor. Demek ki bilmen yeterli değil.
Treboll Doffy'e , Doffy Treboll'a : " Odanın içerisindesin dikkat et." İkisi de farklı sahnelerde birbirlerini uyarıyor.
Raizo'nun dövüştüğü uzun kafalı adam: " Law tehlikeli birisi. "
Kaido: " Meyve gücün sinir bozucu. "
Big Mom: " Tekniklerin tehlikeli. Sana dikkat etmeliyim. Bana vurma. "

Bunlar aklıma gelenler. Şuan köydeyim evde pc başında olsam sayfa sayfa atardım. Baştan bir inceleme de yapabilirdim. Fakat kesin bir şey var ki Law sürprizlere gebe birisi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık