Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Portgas D. Ace

Bu kapışmayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    319
Onu da düşündüm.Mfde Luffye hem lazer hem de tekme atmıştı ama bilincini bile kaybetmemişti Luffy.Kizarunun yeteneği çok seri olduğundan gücünden kısılmış muhtemelen.Tabi bütün saldırıyı tek kuklaya da yönlendirebilir Hawkins.Bir kuklanın alabileceği maksimum saldırı miktarını veya hasar gücünü bilmiyoruz.Muhtemelen kukla olan kişiye göre değişir.Anlatmak istediğim alansal saldırıları tek bir kukla ile karşılayabiliyor mu.Mesela Aokiji bunu dondursa ne olur.Saldırıyı yansıtsa buz kırılır mı veya bütün kuklalar ile beraber tek mi yer.
Bayağı güzel bir soru aşlında. Düşünsene Aokiji donduruyor, buzun içinde kendine gelip bir daha donuyor, bir daha bir daha... Ta ki kuklalar bitene kadar :oleyo:

Hawkins'i tamamen bitirmenin yolu benzin döküp yakmak.Tıpkı cadı yakar gibi.Kukla,bebek falan kar etmez buna.

Luffy dövüşlerinde suyu kullanıyorsa Ace de bunu akıl ettiği takdirde Hawkins falan kalmaz meydanda.Bu şekilde tek atar. :)

Bayağı güzel bir soru aşlında. Düşünsene Aokiji donduruyor, buzun içinde kendine gelip bir daha donuyor, bir daha bir daha... Ta ki kuklalar bitene kadar :oleyo:
Normalde hasır ile vücüdunu büyüterek buzu kırar ama böyle bir yeteneği olmasa meyve mala bağlıyor :D Aynı şeyi Wbnin depremi için de düşündüm.Sürekliliği olan bir saldırı olduğundan peşpeşe vurarak tekleme imkanı var.

Ace smoker’a “berabere kalırız” demedi. “Ben ateşim sen duman. Dövüşmemiz anlamsız” derken kastettiği şey yenişemeyecekleri değildi. “bana karşı şansın yok otur ağla şimdi” anlamında söyledi onu. Dumanın ateşe eşit olduğu nerde görülmüş zaten anca böyle anlamak isteyen bi insan çıkarır bu anlamı.

Ace gittikten sonra smoker’ın içinden söyledikleri de bunu doğruluyor. O ateş duvarı smoker’ı durduracak bişey değildi. İstese içinden geçerdi veya çevresinden dolanırdı. ama luffy’i alabastada kaybederse bi daha bulamayacağını bildiği halde (içinden söylüyor) gidemedi peşlerinden. Gitse ace’in ne yapacağını tahmin edebiliyordu çünkü.
Zaten meyvede denk olsalar bile smoker jittesine güvenip dalardı. Veya denk olsalar smoker ace’i oyalarken marineler ve tashigi tayfayı kovalardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık