Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Portgas D. Ace

Bu kapışmayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    319

Funduska

Smoker gibi bir logianın Luffy takıntılı olduğunu sürekli onu yakalamaya çalıştığını bilse Teach olayındaki gibi engel olabilirdi bu durumu sonlandırmak için.Fakat bu durumu bildiğini gösteren hiçbirşey yok.Sadece o sıra tayfayı kovalayan denizcilerden birisi olarak gördü muhtemelen.Kaçtı mı kaçtı daha denk gelmezse peşine düşecek hali yok diye bakmıştır olaya.Gayette mantıklı.

Ace gömeceğiz diye ne öne süreceğinizi şaşırdınız artık.
Yani bir denizcinin,bir korsanı yakaladığında öldürebileceğini,ace'in bilmediğini iddia ediyorsun ?

Mangadan örnek veriyoruz,ona da burun kıvırıyorsun ne diyeyim :(

Yani bir denizcinin,bir korsanı yakaladığında öldürebileceğini,ace'in bilmediğini iddia ediyorsun ?

Mangadan örnek veriyoruz,ona da burun kıvırıyorsun ne diyeyim :(
Denizci korsanları yakalamaya çalışır adam öldürmeye çalışmaz önceliği bu değildir.Hele hele Smoker gibi birisi hiç öldürmeye çalışmaz yakalayıp adalete teslim etmeye çalışır.Mantıklı argümanlar öne sürmediğin için daha fazla uzatmayayım en iyisi dediğim gibi sırf çamur atmak için yazıyorsun.

Belki hecelerseniz daha uzun düşünür ve gerçeği görürsünüz diye ummuştum. :) Benim inanmama gerek yok E.Oda suratımıza suratımıza vuruyor manga sayfalarını ama herkes gözünü açık tutmuyor.

Doc Q dediğin adam ne kadar güçlü biliyor musun ? Bilmiyorsun bizde bilmiyoruz.Zayıf yok o tayfada bir nova Bonney alınmıyor tayfaya zayıf diye.Ha saçmalama yarışına girelim diyorsan Sengoku bu adamın eşeğine niye tek atamadı derim bende. :)
Dikkat et de suratına çarpan sadece Manga sayfası olsun. Hayalle gerçek karışmış sende. :D

Funduska

Denizci korsanları yakalamaya çalışır adam öldürmeye çalışmaz önceliği bu değildir.Hele hele Smoker gibi birisi hiç öldürmeye çalışmaz yakalayıp adalete teslim etmeye çalışır.Mantıklı argümanlar öne sürmediğin için daha fazla uzatmayayım en iyisi dediğim gibi sırf çamur atmak için yazıyorsun.
Denizcinin önceliği kişiliğine göre değişir,smoker'ın kişiliği akainu gibi de olabilirdi.Orda öldürülebilme ihtimalinden bahsediyorum,sen direk smoker yapmazdı diyorsun,(öncesinde ace'nin niyetini bilemeyeceğini söylemene rağmen) sonra da kalkıp bana argüman diyorsun :oops:

Üye silindi 1004

Yalnız Hawkins’in yanma konusu biraz karışık. Ace tutuşturacak ve Hawkins’in tüm canları tek seferde yanacak gibi bir düşünce var. Yanlış. Ace’in her defasında Hawkins’i baştan yakması lazım.

Yalnız Hawkins’in yanma konusu biraz karışık. Ace tutuşturacak ve Hawkins’in tüm canları tek seferde yanacak gibi bir düşünce var. Yanlış. Ace’in her defasında Hawkins’i baştan yakması lazım.
Bir darbe ile de bütün kuklaların gidebilme ihtimali vardır bence.Çaylak haline Wb bir koysa hem kuklaları hem de hawkinsi öldürür.Ha Ace de böyle bir güç yoktur muhtemelen.

Kizaru vurunca 1 tane gitmiyor ışık hızında tekmeyi?
Onu da düşündüm.Mfde Luffye hem lazer hem de tekme atmıştı ama bilincini bile kaybetmemişti Luffy.Kizarunun yeteneği çok seri olduğundan gücünden kısılmış muhtemelen.Tabi bütün saldırıyı tek kuklaya da yönlendirebilir Hawkins.Bir kuklanın alabileceği maksimum saldırı miktarını veya hasar gücünü bilmiyoruz.Muhtemelen kukla olan kişiye göre değişir.Anlatmak istediğim alansal saldırıları tek bir kukla ile karşılayabiliyor mu.Mesela Aokiji bunu dondursa ne olur.Saldırıyı yansıtsa buz kırılır mı veya bütün kuklalar ile beraber tek mi yer.

Üye silindi 1004

Ayrıca Hawkins’de şöyle bi sıkıntı var. Atıyorum Luffy’i de kendine can olarak ekledi. Luffy gelecek her türlü darbeye dayanır. Teknik olarak Hawkins ciddi anlamda hasarsız olmaz mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık