Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Portgas D. Ace

Bu kapışmayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    319
O saldırıyı bloklamayı küçümsemedim ama çoğu kalburüstü karakterin yapacağı bir şey olduğu bariz değil mi? Jozu, Vista gibi karakterler yapamaz mı misal? Kın kolu aldı diye çok über saldırı yapmıyor bu onu, Kaido'nun bir sürü daha farklı güçlü atağı vardır. Zaten asıl olayı balyozu.
"Çoğu" kalbürstü adamın yapabileceğini sanmam, mesela rüzgar saldırısını 9 kından bloklayabilen yoktu. Hani şu YC3'ü yaran Ashura'nın olduğu 9 kın. Görünmez saldırılar deyip flash ışık görmüş tavşan gibi kalmışlardı. Çok küçümsüyorsun Zoro'yu.

"Çoğu" kalbürstü adamın yapabileceğini sanmam, mesela rüzgar saldırısını 9 kından bloklayabilen yoktu. Hani şu YC3'ü yaran Ashura'nın olduğu 9 kın. Görünmez saldırılar deyip flash ışık görmüş tavşan gibi kalmışlardı. Çok küçümsüyorsun Zoro'yu.
Ben zoroyu küçümsemiyorum da sen acei küçümsüyorsun. Benim bahsettiğim yonko yüksek rütbe adamları vs. Sen de biliyorsun ki o saldırı Vista da durdurur, Jozu da, Cracker bile bloklayabilir meyve gücüyle. Kınlar yapamıyor diye çok güçlü olmuyor dediğim gibi. Millet alıp buz dağı fırlatıyor dünya Zoro'nun etrafında dönmüyor ne yazık ki. Zoro Enma'yı sorunsuz kullansa yener derim bu da Wano sonu falan olur galiba, şuan bana göre alamaz.

ACE Zoro için kolay rakip artık. Adam saf ateşi kesiyor. ACE hiken atsa kolunu bırakır. Ayrıca Zoro çok hızlı. ACE o kadar hızlı değil gibi.

Ace'in 2 sene önceki hali ve Zoro'nun güncel hali baz alınırsa Ace'in "Hotarubi" dışında zarar verme ihtimali imkansıza yakın. Fakat 2 sene çalışmış bir Ace'in, 2 sene çalışmış bir Zoro'yu alacağını düşünüyorum nedensizce.

Ben zoroyu küçümsemiyorum da sen acei küçümsüyorsun. Benim bahsettiğim yonko yüksek rütbe adamları vs. Sen de biliyorsun ki o saldırı Vista da durdurur, Jozu da, Cracker bile bloklayabilir meyve gücüyle. Kınlar yapamıyor diye çok güçlü olmuyor dediğim gibi. Millet alıp buz dağı fırlatıyor dünya Zoro'nun etrafında dönmüyor ne yazık ki. Zoro Enma'yı sorunsuz kullansa yener derim bu da Wano sonu falan olur galiba, şuan bana göre alamaz.
Yahu 3. komutandan güçlü olma itimali olan adamlar aptal gibi bakıyor diyorum sen bana sen de biliyorsun diyorsun, neyi biliyorum? Jack ile bu kedi ve köpek dolunay olmadan denk dövüşmüyorlar mıyıd? E dolunaydaki kedi köpek kuçu kuçu ve pisi pisiye dönüşüyorsa o saldırıya karşı gelip de bana bak bunlar kesin bloklardı diyemezsin.

Yahu 3. komutandan güçlü olma itimali olan adamlar aptal gibi bakıyor diyorum sen bana sen de biliyorsun diyorsun, neyi biliyorum? Jack ile bu kedi ve köpek dolunay olmadan denk dövüşmüyorlar mıyıd? E dolunaydaki kedi köpek kuçu kuçu ve pisi pisiye dönüşüyorsa o saldırıya karşı gelip de bana bak bunlar kesin bloklardı diyemezsin.
Mihawk'ı bloklayan adamlar Kaido'nun da nefes saldırısını bloklar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık