Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Magellan

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    200
Gözümde Kamazoudan 10 kat hatta 100 kat güçlüm adamları topukları kıçlarına vura vura kaçıran Magellan az bir eforla alır Zoroyu.
Moria dövmüş Luffy'den yüz kat güçlüsü Rayleigh oluyor.

Kamazoudan 100 kat güçlüsü IM falan olur.

Magellan başta çerçöpü elinden kaçırmasın sonrasında Zoro'yu alıp alamayacağını görürüz.

Ha tamam gördüm :D yine de gülesim geliyor. Bro Boyutu Magellandan büyük olması daha dayanıklı yapmaz. Daha dayanıklı değil demiyorum ama Boyut her şey değil. Ayrıca Magellan Donkişot korsanlarına katılsa Dofu adamı yapar. Oranın kaptanı olurdu. :a:
Sana sadece şunu diyorum. Hakan yavaaaaaşşş!

Valla en son uyuduğumda Killer felan vardı tilkicikler görmüştüm rüyamda...

Ama tabii yine de sen bilirsin. :)
Tamam sen biraz daha uyu ben King ya da Kaido'ya geldik mi seni uyandırırım :byee:

Konuya gelecek olursak bazıları bazı şeyleri çok basit görüyor. Çok hoş olmamakla birlikte şöyle tarif edeyim. Bir hamam böceğinin üstüne basarsınız da bütün suyu çıkar ya heh işte Pica, venom demonun üstüne o hamam böceğine basar gibi basar.

Ne yordunuz ya.. Tamam arkadaş Çöpün teki Magellan Zoro ben uğraşamam diyerek astı Cavendishe bırakır Magellan'ı ne Magellanı ya. Shiki gibi dönemin zirvelerinden bir adamı hyplamak için magellan'ın başını çektiği İmpel Down'dan kaçmasının falan söylenmesi hepsi hikaye

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık