Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    332
Kata'yı alır. Net. Ama öncesinde Momo'nun kılıcını da alıp KH power-up alması gerekiyor.

Inu veya Neko'nun dengi olan Jack'i yener ama Zoro. Çok Zorlanır ama yener.

Enma'sız Zoro'nun Komutan liginde olmadığı gösterildi bence. Enma ile ciddi power almış olacak.
Bak onu da net olarak bilemeyiz. Cracker biraz meyve yeteneğinden kazanıyor, ama Jack gibi kalas karakterleri yenebileceğini düşünüyorum dövüş içerisinde. Aynısını Smoothie için de diyebilirim. Tek olayı insanların suyunu sıkıp, büyük slash atmak ise pek olayı yok bana göre.

Objektif yorum böyle oluyor işte. Çerçeveletmek lazım.
Özellikle bizim tayfayı değerlendirmesi cidden daha zor. Bir bakıyorsun yaptıkları işler gerçekten de büyük işler. Bir bakıyorsun beklenmedik durumlara düşüyorlar.

Hacı merak ediyorum, genel olarak komutan seviyesinde olmadığını nasıl anladın? Hadi Katakuri, King falan neyse de, hiçbir komutanın seviyesinde olmadığı nasıl anlaşıldı?
Ashura bile Jack ile kapışabiliyor. Ve bu adamlar Enma'yı kullanamıyorlar. Neye dayandın yani merak ettim?
Jack ya da Cracker istediğin her türlü duruma sok aklı gidik Killer karşısında o duruma düşmezdiler.

Bak onu da net olarak bilemeyiz. Cracker biraz meyve yeteneğinden kazanıyor, ama Jack gibi kalas karakterleri yenebileceğini düşünüyorum dövüş içerisinde. Aynısını Smoothie için de diyebilirim. Tek olayı insanların suyunu sıkıp, büyük slash atmak ise pek olayı yok bana göre.

Özellikle bizim tayfayı değerlendirmesi cidden daha zor. Bir bakıyorsun yaptıkları işler gerçekten de büyük işler. Bir bakıyorsun beklenmedik durumlara düşüyorlar.
Meyve yeteneğinden kazanıyor mazanıyor Luffy'i bile ne duruma soktu. Tehlikeli bir yeteneği var. Jack ise gece gündüz 5 gün boyunca İnu ve Neko tanklamış. Zoro tecrübe anlamında da çok geride. Enma ile Komutan sınıfına giriş yapmıştır. Bir kaç power up ile de King'i indirir bu arc.

Zoro Enma'ya alıştım mı çok daha güçlü olacağım diyor ve hızlıca alıştığını görüyoruz. Şimdi basit bir şekilde bir Komutan yenerse tamam Komutan seviyesinde idi diyebiliriz ama onu da göreceğimizi sanmıyorum.

Jack ya da Cracker istediğin her türlü duruma sok aklı gidik Killer karşısında o duruma düşmezdiler.
Killer'ın aklı gidik miydi? Ben sadece sırıtıyor diye biliyorum. Adı geçmişken çok güçsüz gözüktü gözüme Killer. Zoro'ya karşı pek varlık gösteremedi. Killer'ın sağ kolu Zoro yanında çöp. Tekrar bakmak lazım belki ama o dövüşü öyle hatırlıyorum ben.

Killer'ın aklı gidik miydi? Ben sadece sırıtıyor diye biliyorum. Adı geçmişken çok güçsüz gözüktü gözüme Killer. Zoro'ya karşı pek varlık gösteremedi. Killer'ın sağ kolu Zoro yanında çöp. Tekrar bakmak lazım belki ama o dövüşü öyle hatırlıyorum ben.
Çok net bir durum değil ama eski Killer olmadığı açık. 2 kılıçlı Zoro ile gayet denk çarpışıyordular.

Meyve yeteneğinden kazanıyor mazanıyor Luffy'i bile ne duruma soktu. Tehlikeli bir yeteneği var. Jack ise gece gündüz 5 gün boyunca İnu ve Neko tanklamış. Zoro tecrübe anlamında da çok geride. Enma ile Komutan sınıfına giriş yapmıştır. Bir kaç power up ile de King'i indirir bu arc.
Cracker'ı zaten direkt alır demedim ya. Onun meyvesi saçma derecede hax.

O kadar gün dövüşmelerinin ise bana göre pek önemi yok, Oda'nın olayları hızlıca geçmek için kullandığı bir anlatım tarzı olarak görüyorum. Nedense bizim tayfadan birisi kendi seviyesindeki adamlarla olan dövüşleri o kadar uzun sürmüyor.

Tecrübe konusunda bir şey diyemem. Op evreninde güçlenmenin en iyi yolu zaten dövüşlere girip, tecrübe kazanmak. Zaman atlaması sonrasında da her şeyini verdiği bir dövüşe girdiğini göremedik. :/ O açıdan bir eksiği var, özellikle hakinin yoğun kullanıldığı dövüşler...

Hacı merak ediyorum, genel olarak komutan seviyesinde olmadığını nasıl anladın? Hadi Katakuri, King falan neyse de, hiçbir komutanın seviyesinde olmadığı nasıl anlaşıldı?
Ashura bile Jack ile kapışabiliyor. Ve bu adamlar Enma'yı kullanamıyorlar. Neye dayandın yani merak ettim?
Hani One piecede dövüşerek güçleniliyor ya hacı.O yüzden Zoro komutan falan etmez deniyor fazlası ile.Çünkü adamın en son dövüştüğü kişi Pica.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık