Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    332
Kata ile Zoro arasında haddinden fazla lig farkı var. Enma falan kurtarmaz. Şu arc'ta bir dövüşünü görelim de ona göre ne kadar geride olduğunu söyleriz. :/

@Alpamis
Hasan sen de iyi gaza gelmişsin ama itiraf etmek gerek. :D

@Jiso
Senin canın sağ olsun. :(

Luffy kelepçeli haldeyken tabii Queen'i alamaz da.Queen Linlin'den adam akıllı bir darbe bile yemeden kendinden geçiyor Udon'da.Kendine sonradan geliyor yani :D Luffy ise direk Linlin'den darbe alıp bir şey olmamış gibi geri kalkıyor.Luffy ile Queen arasındaki güç farkı ile baya fazla yani :D
Reis Luffy o sıra her şeyi ile Queenden güçlü olsa bile kelepçeli Luffy den bahsediyoruz :D
Saçma bir şey yok mu? :D Zoro daha Killer'da nalları diken biri. Ondan sonra eline Enma verilip power up aldırılmış. Ona rağmen King karşısında ne hallere düşecek göreceğiz.:D Durum böyleyken Katakuri'ye oy atmak saçmalıktır, absürttür, fanlıktır.:D
Senin Queen ve Luffy içi dediğin en basürtü :D

Bir de hala Killer diyorsun Luffy Vs Hordy dövüşüne ve bir de hemen ondan sonra ki Luffy dövüşlerine bak. Arada ki saçmalıkları görürsün. O yüzden bu Killer sevdasından vazgeç bence. :D

Saçma bir şey yok mu? :D Zoro daha Killer'da nalları diken biri. Ondan sonra eline Enma verilip power up aldırılmış. Ona rağmen King karşısında ne hallere düşecek göreceğiz.:D Durum böyleyken Katakuri'ye oy atmak saçmalıktır, absürttür, fanlıktır.:D
King Kata kadar uğraştırmaz yav :D Zoro'ya hızlıca 1p.up daha gelir zaten dövüş ortasında.20 bölüm falan dövüş olacağını sanmıyorum ben :D 60 bölüm oldu Wano başlayalı bide :D

Reis Luffy o sıra her şeyi ile Queenden güçlü olsa bile kelepçeli Luffy den bahsediyoruz :D

Bir de hala Killer diyorsun Luffy Vs Hordy dövüşüne ve bir de hemen ondan sonra ki Luffy dövüşlerine bak. Arada ki saçmalıkları görürsün. O yüzden bu Killer sevdasından vazgeç bence. :D
Yok onda hem fikiriz zaten.Benim demek istediğim şu Luffy ile Queen arasında öyle 1,2 tık yok.Queen sadece kuyruğundan tutulup fırlatıldığı için bayılıyor,Luffy direk darbe yiyor.Ona rağmen sıkıntı yaşamıyor.Luffy g4 açmadan Queen'i yenebilir bile bana göre.

Dwey ruh hastası mısın? :D Smothie nin doğru düzgün bir şeyini görmedik kılıç ile o meyveyi nasıl kullanıyor ben ne bileyim. Kadın laf olsun diye o meyvesi yememiştir, attığı slashlar ortada... Zoro kılıcı görünce gelişiyor, hırslanıyor diye napak yani .s

Kraker konusunda da Luffy nin yanında Nami vardı bisküvileri yumuşattılar bilmem kaç saat, Zoro nun öyle bir şeye ihtiyacı olmaz.. Luffy gibi Krakeri zırhın içinde bulabilir mi? O sıkıntı bulursa kesebilir.

Kata nın geleceği görmesi, hakisi ya da uyanışı Luffy başlı başına uğraştırdı, bahana dediğin şeyi ben mi? Ürettim mangada var. Keşke ikisi de sağlam olsaydı.. Zoro nun yeni dünyada kestiği logia Monet ? :hhh::hhh: Moneti kesti diye bütün logiaları kesecek Zoro, buna Lol Dwey .. Aynı Zoro Golemde Pika arıyordu Lolll
ruh hastası mısın diye sormak ban sebebi olabilir bence seni şikayet etmeden önce kendine gel... daha geçen ben salak mısın diye sorunca ban yemiştim :d bak sonra nano diye geri dönersin.

smoothie hakkında bişi bilmeden alır diyorsun yani ok.

Cracker konusunda Nami Cracker'i yenmesi için yardım etmedi. Luffy tüm krakerini yiyip bitireceğim diye inat etmişti, yemesi kolay olsun diye yumuşattılar ama dövüşün sonunda artık o olay bitmişti. Luffy'nin bi işi inada bindirmesini ve sırf dövüşün süresi uzasın diye Oda'nın boş yaptığı sahnelerden amma algı kasıldı senelerdir be yazıktır. Luffy zaten ıslanmamış kalkanları da kırabiliyordu boş yapmayın yani. Zoro da dağ kesiyor iki tane kraker mi kesemeyecek geç bunları.

Pica ile Katanın durumu aynı mı yav bu kadar çarpıtma olamaz :d Kata insan boyutlarına yakın biri Pica'nın Golemde saklanması gibi saklanmıyor ki adam ahah... Luffy gözlem hakisi çok iyi olmayan rakiplerden de darbe alıyor, Kata dövüşünde dayak yemesini sağlayan şey Kata'nın üstün zırh hakisiydi. Snakeman formunda bile elleri acıyordu fakat Zoro bu şekilde fiziksel bi temasta bulunmayacak. Kılıçlarına yükleyeceği ryuu ile zaten üstünlük kuracaktır, kalanını da Luffy gibi hızla değil ashura ile bitirecektir. Dövüş nasıl yorumlanır bilmediğini unutmuşum, ben de gidip sana fikir soruyorum kim nasıl alır diye ahaha üzücü...

Kata ile Zoro arasında haddinden fazla lig farkı var. Enma falan kurtarmaz. Şu arc'ta bir dövüşünü görelim de ona göre ne kadar geride olduğunu söyleriz. :/

@Alpamis
Hasan sen de iyi gaza gelmişsin ama itiraf etmek gerek. :D

@Jiso
Senin canın sağ olsun. :(
Mustafa ben sana diyim Luffy gearsız indirecek bu Komutanlardan birini.:D Gaz maz değil bu olacak.:D

Ben hala diyorum gear4'süz indirecek bir komutanı.:D

King Kata kadar uğraştırmaz yav :D Zoro'ya hızlıca 1p.up daha gelir zaten dövüş ortasında.20 bölüm falan dövüş olacağını sanmıyorum ben :D 60 bölüm oldu Wano başlayalı bide :D
Zoro'nun dövüşlerini zaten 1 bölüm anca sürüyor. Öyle üstüne çok düşünülen dövüşler değil. Önce rakip kessin Zoro dayanıklı olsun sonra havadan bir power up tek darbeye rakip düşsün. Basittir Zoro'nun dövüşleri Luffy'ninki gibi kompleks değil.:D

Yok onda hem fikiriz zaten.Benim demek istediğim şu Luffy ile Queen arasında öyle 1,2 tık yok.Queen sadece kuyruğundan tutulup fırlatıldığı için bayılıyor,Luffy direk darbe yiyor.Ona rağmen sıkıntı yaşamıyor.Luffy g4 açmadan Queen'i yenebilir bile bana göre.
şşş böyle örnekler verme bak millet ağlayarak kaçacak konudan :T

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık