Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    332
Son sayfalardaki hiç bunu neden alamaz, şunu neden alır diye yazanların olmaması üzücü :T çünküsünü merak ediyorum bazen ama işte görüş bildirmekten kaçınıyor insanlar tabi anlıyorum. fanı olduğu karaktere dokunacak gibi oluyor ucu çünkü, bknz;
Bakın hepsini geçtim 36 kişi Kata alır demiş hahaahahahahaahahahahahajaahjaajajajajajahahaahhaah böyle alır. :artiz:
üzücü... Doflamingo üçlüyü alamaz :d

az buz da değil Katakuri 35 oy.Smoothie bile 66 oy.Birde bana Amiral fanı derler
:d reyiz sana kim amiral fanı diyor, isim ver alalım aşağı.

Tutmaz o. Alıp almamalarından bağımsız olarak söylüyorum o tahmin tutmaz. Arcta bin tane adam varken, o ikisini onlara yedirmez. Hadi Zoro'yu seviyor ona sağlam birisini rakip olarak verebilir ama Sanji'ye Queen'i vermez.
King ve Queen,Zoro ve Sanji'nin yonko komutanı olan versiyonları.Adamların ilişkisi bile Zoro-Sanji gibi.Ödülleri arasında da 10 milyon fark çıkarsa netleşir Zoro-King,Sanji-Queen dövüşleri.

Son sayfalardaki hiç bunu neden alamaz, şunu neden alır diye yazanların olmaması üzücü :T çünküsünü merak ediyorum bazen ama işte görüş bildirmekten kaçınıyor insanlar tabi anlıyorum. fanı olduğu karaktere dokunacak gibi oluyor ucu çünkü, bknz;

üzücü... Doflamingo üçlüyü alamaz :d

:d reyiz sana kim amiral fanı diyor, isim ver alalım aşağı.
Neyine yazacağım ki adamlar Kata alır demişler uzun uzun şundan bundan alamaz desem ne olacak? Bu forumda o olayları geçeli uzun zaman oldu çünkü kimse manga da yazılana bakmıyor, herkesin kendi kafasında bir senaryo var. Doffy nin alıp alamaması önemli değil Doffy sorulmamış. Laf atmak için laf atma ..

Neyine yazacağım ki adamlar Kata alır demişler uzun uzun şundan bundan alamaz desem ne olacak? Bu forumda o olayları geçeli uzun zaman oldu çünkü kimse manga da yazılana bakmıyor, herkesin kendi kafasında bir senaryo var. Doffy nin alıp alamaması önemli değil Doffy sorulmamış. Laf atmak için laf atma ..
mangada yazılana bakmıyor, herkesin kafasında b senaryo var diyerek yaptığını meşrulaştıramazsın efendi! Sana fikrini soruyoruz söyleyeceksen söyle söylemeyeceksen gölge yapma. Mesela Cracker'i neden alamaz söyle... söyleyemiyorsan hainsin, sahtekarsın! Smoothie'yi neden alamaz açıkla! Smoothie denen vasıfsızın gemi kovalamaktan başka ne aksiyonunu gördün??? geç bunları geç...

mangada yazılana bakmıyor, herkesin kafasında b senaryo var diyerek yaptığını meşrulaştıramazsın efendi! Sana fikrini soruyoruz söyleyeceksen söyle söylemeyeceksen gölge yapma. Mesela Cracker'i neden alamaz söyle... söyleyemiyorsan hainsin, sahtekarsın! Smoothie'yi neden alamaz açıkla! Smoothie denen vasıfsızın gemi kovalamaktan başka ne aksiyonunu gördün??? geç bunları geç...
Smothie alamaz demedim ki hepsini geçtim Kata ya 36 kişi oy atmış dedim. Demek ki Krakerin zırhlarını kesmesi Luffyden daha kolay olur en azından yanında Nami olmaz zırhların ıslanması gibi durum söz konusu olmaz ha sonsuza kadar kesebilir mi ya da direk o zırhın içinde ki Crakeri bulabilir mi ayrı konu ama genel manada kesebilir Crakeri, Smothienin vsini göremedik bir şey diyemem ama alamayabilir meyvesi sakat, Kataya gelince Luffy üstünden pay biçebilirim ya da Kata kendini yaralaması hala Luffy alır mıydı bunu düşünmek lazım o meyve ile Kılıçla vs atmak kolay olmaz. Açıklamam bu kadar iyi günler Dwey sama :)

Yorumlara göre sanırım en doğrusu şu.

3 Kumandan dışı herkesi alır.

Ben belki Cracker'ı zorlar diyorum bi %10 ihtimal yener.Smoothie her türlü yener Zoro'yu.Geri planda kaldı diye güçsüz düşünülmesin.Neredryse bi 1 milyar ödülde onun ne de olsa.Sahnelerini tekrar izledim de Hz Musa'nın Kızıldeniz'i yardığı gibi denizi yarıyor Smoothie :D

Smothie alamaz demedim ki hepsini geçtim Kata ya 36 kişi oy atmış dedim. Demek ki Krakerin zırhlarını kesmesi Luffyden daha kolay olur en azından yanında Nami olmaz zırhların ıslanması gibi durum söz konusu olmaz ha sonsuza kadar kesebilir mi ya da direk o zırhın içinde ki Crakeri bulabilir mi ayrı konu ama genel manada kesebilir Crakeri, Smothienin vsini göremedik bir şey diyemem ama alamayabilir meyvesi sakat, Kataya gelince Luffy üstünden pay biçebilirim ya da Kata kendini yaralaması hala Luffy alır mıydı bunu düşünmek lazım o meyve ile Kılıçla vs atmak kolay olmaz. Açıklamam bu kadar iyi günler Dwey sama :)
hiçbi şey anlamadım :S Cracker'in zırlarını kesmesi Luffy'den nasıl daha kolay oluyor, "demek ki" kısmını nerden bağladın la, önceki cümlede oy sayısından başka ayrıntı yok :S sen forumun verdiği oya bakıp mı karakter seviyesi belirliyorsun :SS:S:S:S:Sss

Smoothie'nin meyvesi sakat olsa da elinde kılıç var ve kılıcı olan rakipler karşısında Zoro'nun nasıl hırslandığını biliyoruz. Almadan bıkramakmayacaktır.................

Kata kendini yaralamasaydı dediğin bi bahane değil. O zaman Luffy'e de karanlıktan iğne sıkmayacaklardı, o zaman Luffy de yaralanmamış olurdu. Boş bahanelere karnım tok benim. Hangi olay neyin sonucu bilmek lazım.... Kılıç o meyveye ters demek kadar büyük gaflet yok, adam haki kullanıyor ve daha yeni dünyaya girdiği gibi logia kesmiş, sen meyveye ters kılıç diyorsun. lol ki ne lol :dddd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık