Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    332
Dressrosa'da bir dağı kaplayan alanı kesti herif neredeyse, Big Mom'ın evlatları daha onun yanına bile yaklaşamadı. Ha tabii komutanlar da yapamaz demiyorum ama senin bakış açına göre yorumladım.

Bunun aynısını Luffy'nin dengi, hatta kimilerine göre daha üstü Law yapıyordu. Luffy-Law-Zoro uzak karakterler değil.

One Piece'de işler gayet öyle yürüyor. Mantığı basit hani, o yaklaşım hatalı değil.

Ki ben Luffy'nin aldığını Zoro alamaz dedim zaten üstteki yorumumda. Katakuri imkansız, Smoothie'ye karşı şansı var. Cracker'ı ise geçebilir.
Zoro yorumlarını geçtim, Law ve Luffy yakın diyen kim yahu? Şuan ki Luffy Law'ı öyle böyle tokatlamaz. Dof vssi sırasında bile aralarında aşırı fark varken ( Dof'un ayağının altında ağlayan - Dof'a şehir turu attıran) Katakuri vssinden sonra Luffy hayatının dayağını atar Law'a. Zoro'yu da Law ile hemen hemen aynı gördüğümden aynısı Zoro için de geçerli. En fazla Snack'i alır gösterdiği kadarıyla. O da bir ihtimal.

Zoro yorumlarını geçtim, Law ve Luffy yakın diyen kim yahu? Şuan ki Luffy Law'ı öyle böyle tokatlamaz. Dof vssi sırasında bile aralarında aşırı fark varken ( Dof'un ayağının altında ağlayan - Dof'a şehir turu attıran) Katakuri vssinden sonra Luffy hayatının dayağını atar Law'a. Zoro'yu da Law ile hemen hemen aynı gördüğümden aynısı Zoro için de geçerli. En fazla Snack'i alır gösterdiği kadarıyla. O da bir ihtimal.
1-Köprüdeki savaşta Dof Fujitora'ya "Kendini tutmak nedir bilmiyorsun değil mi?" diyordu, artık buradan anlayabileceğini tahmin edebiliyorum adama Dof-Fuji birlikte daldı. Ne halt yapmasını bekliyorsun?

2-Şehir içindeki savaşta adam zaten kendi açıkladı, açığını kolluyordu ondan dayak yedi. Bulur bulmaz param parça etti.

Yorum yapmadan önce aradaki sebep sonuç ilişkisine bakmanı tavsiye ederim. Ve üslubunu düzelt yani.

1-Köprüdeki savaşta Dof Fujitora'ya "Kendini tutmak nedir bilmiyorsun değil mi?" diyordu, artık buradan anlayabileceğini tahmin edebiliyorum adama Dof-Fuji birlikte daldı. Ne halt yapmasını bekliyorsun?

2-Şehir içindeki savaşta adam zaten kendi açıkladı, açığını kolluyordu ondan dayak yedi. Bulur bulmaz param parça etti.

Yorum yapmadan önce aradaki sebep sonuç ilişkisine bakmanı tavsiye ederim. Ve üslubunu düzelt yani.
Merak etme, sebep sonuç ilişkisine bakıyorum ve hala Luffy'nin bariz üstün olduğunu(en azından G4 açmışken)görüyorum. Uyarınla üslubumu kontrol ettim ve herhangi bir hakaret iğneleme vb karşımdaki kişiyi incitecek bir yazı göremedim. Evet Law'ın full performansını sergilemediği gerçek ama full haliyle bile G4 Luffy tarafından temiz bir dayak yiyeceği de benim açımdan bir gerçek.:bilmem:

Kata ve Smoothie hariç hepsini yener. Ikınarak da olsa Cracker'ı da yener bence. Zoro vs Pica'nın bir kaç seviye üstü bir vs olur bu. Cracker'ı kıvama getirdiğinde nihai tekniklerinden biriyle gerçek bedenini yarıp geçer Zoro.

Zoro Cracker'i nereye alıyor ya :( Luffy Nami'nin yardımı olmadan alabilir miydi o bile kesin değil.
Luffy bedenini yakaladığında tek attı. Böyle sağda solda saklanıp da dövüşen elemanları bir türlü kale alamıyorum ben. Zoro'nun da o bedene ulaşabileceğini ve bir açığını yakalayıp nihai tekniklerinden biriyle vsyi bitireceğini düşünüyorum.

Luffy bedenini yakaladığında tek attı. Böyle sağda solda saklanıp da dövüşen elemanları bir türlü kale alamıyorum ben. Zoro'nun da o bedene ulaşabileceğini ve bir açığını yakalayıp nihai tekniklerinden biriyle vsyi bitireceğini düşünüyorum.
Tarzından ve dövüşün çiziliş/işleniş biçiminden dolayı Cracker küçümseniyor. Şu anki haliyle Zoro'nun alması neredeyse imkansız. Ana bedenine bile ulaşabilir mi ki? G4 gücü var mı bu adamda, benim bildiğim yok.

O tank man formuna ulaşabilmek için 11 saat yemek yedi Luffy.Şuana kadar o ölçüde sağlam bir darbesi yok.Üstüne o hızla adam kendi oluşturduğu ve Luffynin deyimiyle "bundan daha sert birşeyle karşılaşmadım" dediği krakerlere tosluyor.
O anda o darbeyi yiyip kurtulacak kişi sayısı 10,15tir maximum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık