Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    332
Luffy'nin yumruğunu delemeyen pretzel baskın olan hakisi busoshoku olan Zoro'ya naapabilir ki...

Hala Luffy diyorlar :artiz: Zannedersin Luffy bu zamana kadar tüm rakiplerini şahibesiz bir şekilde adam gibi dövüşerek almış da Kraker'e iki kişi dalınca "Lofi'nin alamadığını Zoğo nasıl alsın afafififo" diye mantık yürütüyor :D Argüman da efsane:

Lofi'nin alamadığını Zoğo nasıl alsın?

Aferin :alkis:
Luffy'nin alamadığını Zoro alamaz diye düşünmek normal değil mi? Yani Kaptanın'dan güçlü bir tayfa çok istisnai bir durum olur olsa bile. Bu da böyle düşünenleri haklı çıkarmaz mı? Aynı şekil de Luffy ile Zoro arasında çok fazla büyük bir farkın olmadığı da genel bir kabul. Luffy'nin fazla zorlanmadan aldığını da. Zora alır demek gayet olağan. Ancak dediğim gibi Luffy'nin çok zorlandığı ya da tek başına alamadığı kişiyi Zoro alamaz diye düşünmek mantıksız bir yorum değil bana göre.

Luffy+Nami'nin 11 saatte indirdiği rakibi Zoro'nun indirmesi için yanına Law'ı alması gerekir, Nami de değil. :/

Ciddi ciddi Cracker gibi bir gücü Zoronun alacağı idda ediliyor. Ben artık şaşırma duyumu kaybettim.

Cracker bu ya , Luffynin bile dumur olduğu güç. Jozunun ligi adamı Zoroa aldırdınız.
Yeni değil bu.Bir ara da jack i aldırıyorlardı.:D Pek takmamak lazım.Atarlar atarlar Zorinin gerçek gücü ortaya çıkınca susarlar:D Rahat ol

Zoro kim Luffy kim ikisinin farkını anladığında mantık yürütmeyi öğrenebilirsin.

Zoro tatsumaki yapıp zırhları uçuracak müthiş mantık. O dediğini 3.sınıf balıkadamlar yer.

Cracker 'in pretzelini aşsın sonrasına bakarsınız.
Luffy ana karakter. Zoro ise hemen her defasında Luffy'ye denk çizilen ve dolaylı bir çok sahnede de Luffy'nin dengi olarak çizilen bir karakter. Bunu 900 bölümde göremediysen benim sorunum değil :bilmem:

Evet evet. 860m :beli: ödüle sahip bir adamın 11 saatlik dövüşten sıkılıp rakibinin işini bitirmek için saldırıya geçtiğinde silahlanma hakisi kullanmaması(ki bu silahlanma hakisi en az Luffy'nin silahlanma hakisi kadar iyi), ardından Luffy'nin göbek deliğini yaladıktan sonra sertliği övülen kendi bisküvilerine çarpıp oyun dışı kalması Zoro'nun tatsu maki ile bisküvileri uçurmasından çok daha mantıklı :alkis:

Luffy'nin alamadığını Zoro alamaz diye düşünmek normal değil mi? Yani Kaptanın'dan güçlü bir tayfa çok istisnai bir durum olur olsa bile. Bu da böyle düşünenleri haklı çıkarmaz mı? Aynı şekil de Luffy ile Zoro arasında çok fazla büyük bir farkın olmadığı da genel bir kabul. Luffy'nin fazla zorlanmadan aldığını da. Zora alır demek gayet olağan. Ancak dediğim gibi Luffy'nin çok zorlandığı ya da tek başına alamadığı kişiyi Zoro alamaz diye düşünmek mantıksız bir yorum değil bana göre.
Cık, normal değil dostum :)

Çünkü herkesin dövüş tarzı ve yetenekleri farklıdır. Shanks Bb'yi yenebilir ama aynı Shanks Mama'ya yenilebilir. Fujitora Sakazuki'yi yenebilir ama Kizaru'ya yenilebilir. Bunun gibi onlarca örnek verilebilir.

Kk olmak en güçlü olmak anlamına geliyorsa bile bu Luffy için geçerli değil. Çünkü bu zamana kadar bu adamın yaptığı vs. ler ortada. O kadar handikapı Sanji'nin rakibine ver, Sanji de alsın kendisinden 2-3-4 kat güçlü adamı. Luffy'nin yendiği adamları göz önünde bulundurarak kıyaslama yapmak Doğru ve adil değil. Bu yüzden Luffy'nin yenemediğini Zoro nasıl yensin diye bakmak da doğru değil.

Zoro gayet güçlü biri yıllardır savunurum . Hatta Luffy e güç olarakta gayet yakın gördüğüm biri. Ama karşıdaki adamlar dehşet güçlü.

Zoronun bunları yenmesi için pişmesi lazım. Cracker gibi bir gücün neden küçük görüldüğünüde anlamıyorum.

@Densetsu no Samurai

Zoronun Pica'a " kaptanım seninle ilgilenmez bana gel " deyişi farkı koyuyor.

Sen istediğin sahneden istediğin çıkarımı yap.
Zoro Luffye denk felan değil.

@Densetsu no Samurai

Zoronun Pica'a " kaptanım seninle ilgilenmez bana gel " deyişi farkı koyuyor.

Sen istediğin sahneden istediğin çıkarımı yap.
Zoro Luffye denk felan değil.
İnsan dediğine önce kendi inanmalı. Evet Pica Zoro'nun tam dişine göre bir rakipti. Hatta Zoro bunu "Ne kadar ıkınırsan ıkın benimle boy ölçüşemezsin" diyerek belirtmişti değil mi ? :hhh:

Git, böyle cümleleri seriye yeni başlayan ya da seriyle çok içli dışlı olmayan arkadaşlara yedir. Hani belki onlar yer :byee:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık