Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Gladius & Bartolomeo & Bellamy

Kim kazanır?

• Roronoa Zoro

Kullanılan: 56 80.0%
  • Gladius & Bartolomeo & Bellamy

Kullanılan: 12 17.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 2 2.9%

• Kullanılan toplam oy
    70
Bariyeri kesmesine gerek yok yakınına gelip çizebilir Pica'a son vuruşta yaptığı gibi.

Ayrıca adam dedi zaten hakin benimki kadar değilse kesemeyeceğim şey yok diye , bence keser o bariyeri de.Bariyeri yumrukla tekmeyle yada bomba ile geçemessin ama Dof gibi adamlar kesebilir bence.Tabi her kesiş saldırısı değil haki ekleyerek sağlam bir darbe ile.

Kokujo tatsu makilik işleri var. Zoro alır Bellamy ile Gladius'u tekler zatende benim aklım Barto'da o biraz işi karıştırdı. Keşke o değilde Diamente falan olaydı vsde. Barto'nun bariyeri nasıl kesecek acaba haki ekleniyor mu ki o bariyere valla eklenebiliyorsa o iş biraz yaş baya baya sertleşir o zaman ulan yinede Zoro demekten kendimi alamadım.
Dostum bunlar bi.takım ha. Takım olarak dövüşecekler, öyle düşün.

Üye silindi 1004

Koskoca Roronoa Zoro'yu çocuk muhabbetine meze yaptırmam ben. Roronoa Zoro olmasaydı bugün One Piece diye bir şey yoktu. Lütfen tamam gülüp eğleniyoruz ama, Roronoa Zoro tek gerçektir One Piece için. Yeşil Adam'a benim güvenim tam. Kim yener diye cevap vermeyeceğim. Koskoca Roronoa Zoro'yu küçük düşüren başlıklara prim veremem ben. Bu her şeyden önce Zoro'ya ihanet. Lütfen konu açarken daha sağduyulu olalım. Herkesin değerleri var ve bu değerlere saygı gösterirsek her şey daha tatlı ve huzurlu olur. Roronoa Zoro benim için önemli bir toplumsal değer.

Zaten o bariyerin de bir zaafı var ama biz bilmiyoruz henüz.Bellamy tam bir şeyler yapacaktı ama kalmıştı öyle.

Koskoca Roronoa Zoro'yu çocuk muhabbetine meze yaptırmam ben. Roronoa Zoro olmasaydı bugün One Piece diye bir şey yoktu. Lütfen tamam gülüp eğleniyoruz ama, Roronoa Zoro tek gerçektir One Piece için. Yeşil Adam'a benim güvenim tam. Kim yener diye cevap vermeyeceğim. Koskoca Roronoa Zoro'yu küçük düşüren başlıklara prim veremem ben. Bu her şeyden önce Zoro'ya ihanet. Lütfen konu açarken daha sağduyulu olalım. Herkesin değerleri var ve bu değerlere saygı gösterirsek her şey daha tatlı ve huzurlu olur. Roronoa Zoro benim için önemli bir toplumsal değer.
Tamam.

Karşılaşmayı Zoro alır.

Smart

Bart vs Zoro bile olsa, Zoro'nun şansı yok. Önce kendisini sarmalayan bart, sonrasında zoroyuda kıstırıp, ezecektir veya oksijeni bariyerin içinde sıkıştırıp patlatır, ya da alanı çok küçük tutup Zoroyu oksijensizlikten öldürür.

Dostum bunlar bi.takım ha. Takım olarak dövüşecekler, öyle düşün.
Dof'un Pica ve Trebol hariç tüm şuan Dressrosa'da olan tüm tayfa vs açsaydın onu bile Zoro alırdı.:ehe:
Başkan farketmez bence Luffy kendini kasmadan tek atıyor Bellamy'e Gladuis'a da Barto bir bıçak darbesi bide bari bari pistol çaktı dayanıklılıkları fazla değil ikisininde ikisinisede tekler. Dediğim gibi Barto'da haki varsa ve bunu bariyerine ekleyebiliyorsa onun kesilmesi baya zor ama bence haki yok o sebepten Zoro o bariyeri aşar.

Arenada iz bırakmasının sebebi, hedefinin arena değil de üstünde duranlar olmasıydı ve oradaki herkes de o yumruğa ruhunu teslim etti.
Bak o arenada iz bırakan yumruk o kadar mesafeden dağ kadar taşı toprağı parçalayıp uçurabiliyor. Dağ kadar bak, Marineford'dan daha fazla.
http://www.mangastream.to/one-piece-chapter-779-page-16.html

Şu yumruğu hafife almayın. Hani öyle Beyazsakal yumruğu kadar değil ama standart üstü bir yumruk.
Yumruğu küçümsediğim yok, sadece şahsi fikrim WB Barto'yu bariyeriyle gömer. :)

Ayrıca Pica'nın artıklarını parçalamadı sadece biraz ileriye ittirdi. (mesafe az olsaydı parçalayabilirdi ama)

Smart

Bariyeri aşar diyenler bunu nasıl söylüyor? Yok bunun sınırı mı varmış? Belki de kati bir duvar? Zoro sevmenin de fanlığını yapmanında bir usulü var canım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık