Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. En Kötü Nesil Korsanları

Zoro, en kötü nesil korsanlarından hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    155
  • Anket kapatılmış .
(1) Benim herhangi bir şeyi farklı şekilde lanse ettiğim yok, parantez içinde hiciv yaptığımı söylemedim mi? Direkt senin yazma biçimini taklit ettim, eğer kendi hitabet tarzına "lanse etmek" diyorsan, otur bir düşün derim :D Hatta buyur, iki sayfa önceye dönmene gerek yok tırnak içine atayım "(Zoro şu anda alamaz.)"

(2) Bana hangi evrende Teach ile Bonney/Bege/ Apoo'nun üç aşağı beş yukarı aynı güçlerde olduğunu anlatabilir misin? Halen anlayabilmiş değilim. Belki üçüncü bir parantez açarsan anlayabilirim.

(3) Bellemere ile WB'nin arasındaki en büyük fark ne? Güç. Denizlerde WB'ye saygı duyulurken, Bellemere bir balıkadam iti tarafından öldürülüyor.
Bu tarz yazman daha cok hosuma gitti. Guzel.

Biri sevmedim atliyorum. Cok kolay. Kendin biraz dusunden anlarsin bence.

Direkt 2’ye geciyorum hazirsan;

Hic bir durumda Teach saydiklarin ile esit bir seviyede degil. Daha ustun ki bence Teach su anda Luffy’den de guclu. (((((Fiziksel olarak da.)))) Bahsettigimiz seyler tamamen kisisel gorus o yuzden beni taklit etmye devam edip dusunceni kanitlamaya ugrasmaktansa savunmaya calis. Kanitlanacak bir konumda degil su anda. Ileride gorucez kimin dedigi dogruymus.

Uce gectim biraz hizli olduysa soylemen yeter daha da setaylandirabilirim.

Bu konuda Zoro’yu diger seceneklerde duran kisiler ile arasindaki fiziksel gucu kiyasladigimizI dusunuyorum. WB’nin konumu sadece onun fiziksel gucunden gelmiyor. Hemen hemen benzer bir guce sahip olan ve koyunde evinin onunde oturan bir karakter de olabilir. Yani WB’nin konumunu tetieyen daha bir cok etmen var. Sunmus oldugun orneklendirme cok absurt. Farkina varacagin zamani dort gozle bekliyorum.

Bu tarz yazman daha cok hosuma gitti. Guzel.

Biri sevmedim atliyorum. Cok kolay. Kendin biraz dusunden anlarsin bence.

Direkt 2’ye geciyorum hazirsan;

Hic bir durumda Teach saydiklarin ile esit bir seviyede degil. Daha ustun ki bence Teach su anda Luffy’den de guclu. (((((Fiziksel olarak da.)))) Bahsettigimiz seyler tamamen kisisel gorus o yuzden beni taklit etmye devam edip dusunceni kanitlamaya ugrasmaktansa savunmaya calis. Kanitlanacak bir konumda degil su anda. Ileride gorucez kimin dedigi dogruymus.

Uce gectim biraz hizli olduysa soylemen yeter daha da setaylandirabilirim.

Bu konuda Zoro’yu diger seceneklerde duran kisiler ile arasindaki fiziksel gucu kiyasladigimizI dusunuyorum. WB’nin konumu sadece onun fiziksel gucunden gelmiyor. Daha bir cok etmen var. Sunmus oldugun orneklendirme cok absurt. Farkina varacagin zamani dort gozle bekliyorum.
1 benim de hoşuma gitmedi, adamın kendi kurduğu tuzağa düşünce hoşuna gitmese gerek :D

2 Supernova kaptanlarının üçtür, üş aşağı beş yukarı aynı seviyede olduğunu iddia eden ben değilim sensin. Evet Teach Luffy'den güçlüdür, hem Teach bu adamlardan bu kadar güçlü, hem de üç aşağı beş yukarı aynı güçteler. Böyle bir şey nasıl olabilir haşmetli?

3
- Kanından olmayanı kanı belleyen zerdüştler
- Evlatlar için canını feda eden delikanlı anne/baba figürü
Bayağı bir benziyorlarmış, değil mi?

3-4 tanesine yenilir(Luffy , Kid , Law ve bir ihtimal Drake).Geri kalanları yenemez ama yenilmezde.Mesela begenin savunmasını aşması bence şuan için imkansız.Luffynin G4'li yumruğunu tek hamlede nötrleyen Big Mom begenin kale şeysini tam olarak yıkamada (tek atamadı diyelim) ,bu da demekki bege G4 lü yumruklardan fazlasına dayanabilir (düz yumruklar tabii , lion bazuka vs. aşırı gelir).Ben sanmam ki zoro G4 lü yumruklara dayanabilsin.

1 benim de hoşuma gitmedi, adamın kendi kurduğu tuzağa düşünce hoşuna gitmese gerek :D

2 Supernova kaptanlarının üçtür, üş aşağı beş yukarı aynı seviyede olduğunu iddia eden ben değilim sensin. Evet Teach Luffy'den güçlüdür, hem Teach bu adamlardan bu kadar güçlü, hem de üç aşağı beş yukarı aynı güçteler. Böyle bir şey nasıl olabilir haşmetli?

3
- Kanından olmayanı kanı belleyen zerdüştler
- Evlatlar için canını feda eden delikanlı anne/baba figürü
Bayağı bir benziyorlarmış, değil mi?
Konu ile alakali olan bir cumle yok. Ya ozelden yaz ya genel tartismadan paslasalim. Olmadi bu...

Tahminimce Luffy'nin Tank Man modunu aşamaz Zoro.
Law ile Hawkins biraz zorlar şeytan meyvelerinden dolayı, ama Zoro galip çıkar.
Luffy dışında Zoro'nun yenemeyeceği bir Supernova olduğunu düşünmüyorum yani.
Zoro ilk önce boundmanin hakisini aşsın sonra konuşalım.Ki boundmani dof bile aşamıyo uyanışını kullandığı haliyle.Zoro da anca kafesi itiklemeye çalışsın.:hhh:

Konu ile neden alakalı olmasın, Zoro'nun içerisinde olduğu süpernovaların güç dengesini tartışmıyor muyuz?
Hayir. Sadece Zoro’nun diger supernovalardan farkini konusmamiz gerekiyor. Zoro disindaki supernovalarin kendi aralarindaki guc dengesi beni ilgilendirmiyor, neticede ben Killer disinda kimseyi alamaz diyorum. Killer disinda olsn diger kaptanlarin guc siralamasi umrumda degil.

Hayir. Sadece Zoro’nun diger supernovalardan farkini konusmamiz gerekiyor. Zoro disindaki supernovalarin kendi aralarindaki guc dengesi beni ilgilendirmiyor, neticede ben Killer disinda kimseyi alamaz diyorum. Killer disinda olsn diger kaptanlarin guc siralamasi umrumda degil.
Yahu bunun üzerinden argüman kuruyorsun, bu çürütülünce de "banane ya konudan konuşun" diyorsun. Ne diyeyim gardaş kolay gelsin.

Kafa ödüllerini de buraya yazalım.

Luffy 500.000.000
Law 500.000.000
Kid 470.000.000
Apo 350.000.000
Zoro 320.000.000
Hawkins 320.000.000
Bege 300.000.000
Drake 220.000.000 (güncellenmedi)
Killer 200.000.000
Bonney 140.000.000 (güncellenmedi)
Urouge 108.000.000 (güncellenmedi)
Apoo ile Drake'i yer değiştir, üsttekileri alamaz, alttakileri alır. Bonney büyük bir soru işareti, tek kadın karakter olması onun biraz öne çıkma ihtimalini artırıyor. Ödül her zaman doğru olmayabiliyor, fakat Urouge hariç novalarda aşağı yukarı seviye belirteci gibi. Luffy Katakuri alacak diyenler, bir zahmet Zoro'nun en aşağı Snack'i alabileceğini kabul etsinler zaten.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık