Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Donquixote Doflamingo

Yarım Kalan İşi

• Bitirirdi

Kullanılan: 68 50.4%
  • Bitiremezdi

Kullanılan: 35 25.9%
  • G4 tekrar gelene kadar oyalardı

Kullanılan: 32 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    135
  • Bu anket kapanacak: .
2 yıllık eğitimde herkes mesleki eğitimler gördü. Luffy ve Zoro ise sadece savaş eğitimi gördü.

Luffy: Meyve eğitimi, h.haki, b.haki, k.haki

Zoro: b.haki, k.haki

Diğerleri: mesleki eğitim ve zorluk.

Zoro'nun görünmeyenleri bence daha dehşet verici.

Son düzenleme:
2 yıllık eğitimde herkes mesleki eğitimler gördü. Luffy ve Zoro ise sadece savaş eğitimi gördü.

Zoro: b.haki, h.haki

Yalnız benim bildiğim h.haki eğitilemiyor o sende biten bir iş irade ile alakalıydı diye biliyorum en azından Rayleigh öyle diyordu b.haki ve k.haki de eğitebilirim ama h.hakide eğitim gibi bir şey söz konusu değil diye ki ayrıca h.haki falan açmadı Zoro. K.haki ve B.haki de geliştiğini biliyoruz.Ama beklentileri göze aldığımız da Zoro gibi birinin ileride h.haki açmaması abes olur.

Son düzenleme:

Zoro: b.haki, h.haki

Zoro'da H. Haki'yi nerede gördün lo? K. Haki ilen karıştırdın sanıyorum.

O haldeki Mingoyu alamamasına ihtimal vermiyorum. Problem Zoro'yu Sanji ile birbirine denk görmek , bu mangayı başından beri bizde okuyoruz nedense o mangada çizilenler zoro'nun güç olarak Luffy'e yakın olduğunu gösteriyor. 2y den sonra amiral dışında ter atmadı bu adam birde Zoro'nun Mingo alacak saldırısı yokmuş, valla şaka gibi yorum göstermedi diye olmuyor mu şimdi? 2y arada ne yaptı bu adam aslında çokta şaşırmamak gerek Dünya'nın en iyi kılıç ustasında Haki olup olmadığı sorgulanıyordu daha düne kadar.

O halde ki Dof'u alabilirdi ancak Kuş kafesi kapanana kadar alamazdı. Bu yüzden Luffy gelene kadar oyalardı.

Luffy’nin king kong gun gibi bir bitiriş hamlesi yok gösterildiği kadarıyla. Dofiyi oyalayabilir ama kafes kapanır ve kaybeder.

Zoro'da H. Haki'yi nerede gördün lo? K. Haki ilen karıştırdın sanıyorum.
Düzelttim pardon :sapkali:

Yalnız benim bildiğim h.haki eğitilemiyor o sende biten bir iş irade ile alakalıydı diye biliyorum en azından Rayleigh öyle diyordu b.haki ve k.haki de eğitebilirim ama h.hakide eğitim gibi bir şey söz konusu değil diye ki ayrıca h.haki falan açmadı Zoro. K.haki ve B.haki de geliştiğini biliyoruz.Ama beklentileri göze aldığımız da Zoro gibi birinin ileride h.haki açmaması abes olur.

Kastettiği şey gücünü arttırma. Benim kastettiğim şey ise; mesela Rayleigh istediği kişileri bayıltıyordu. Luffy, Mf Savaşında herkese h.haki saldı, 2 yıldan sonra istediklerine saldı. Yani gücü yönlendirmeye yönelik çalışmış olması. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık