Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Donquixote Doflamingo

Yarım Kalan İşi

• Bitirirdi

Kullanılan: 68 50.4%
  • Bitiremezdi

Kullanılan: 35 25.9%
  • G4 tekrar gelene kadar oyalardı

Kullanılan: 32 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    135
  • Bu anket kapanacak: .
Başkalarının yazdığını ben yazmışım gibi bana niye yazıyorsun ? Zoro sağlam Mingo'yu alır mı dedim ? Ne enteresan adamsın yahu.

Ben o haldeki Mingo'yu Zoro elbette alırdı ve Wano'dan sonra Mingo vs. Zoro açılsa Mingo'ya kimse oy atmazdı dedim. Başkalarının ne dediğinden bana ne ?

Sengoku'nun Lucci'nin 15 katı dourikisi var belki ve adam meyve açıyor. Sengoku'nun kim olduğunu anlayamadığın için ağlamalısın bence. Başkaları gülüyordur zaten senin yerine :)

Jet Li iki yıl daha yaşasa kurşun geçirmiyordu. Adam 10 yaşından beri vücudunu geliştirmek ve sağlamlaştırmak üzerine çalışıyor. Zoro'nun kesilmemesinde abartılacak bir şey yok. Hele ki Sengoku örneğiyle karşılaştırıldığında..
Wano'dan sonra ben Zoro'nun sadece göstermediklerini kullanacağını düşünüyorum. Sen çok büyük bir gelişim sağlayacak diye bakıyorsan bilemeyeceğim tabi.

İki yıl önce ki Burgess ve Teach'in tayfasında ki çoğu kişiye o atak yüzünden bir şey olmuyor. Hatta görece Luffy'ninkine göre daha da sağlam bir ataktı. Luffy'nin un olmasını mı bekliyordun anlamadım?

Zoro'nun kesilmemesinde abartılacak bir şey yok? Yani ilk okuduğun sıra oha la arkasındaki kayalık bölündü Zoro'nun hiçbir yeri doğranmadı diye tepki vermedin yani? Kardeş kendini kandırmaya gerek yok. Ben zaten ikiye yarılmasını beklemiyorum. Ama senin herkese çalışan ve üzerinden eleştirdiğin mantığın bir tek Zoro'ya çalışmıyor. Sana onu göstermeye çalışıyorum.

Son düzenleme:
@Alpamis,

Phoenix bir yukarıda cevap vermiş aslında bu duruma. Zoro'nun ikiye yarılmasını beklemiyorsan ne diye ikimizin de zamanını harcıyorsun ki ? Adam zaten kesildi. Sana göre Luffy söz konusu olunca her şey normal ama ondan çok daha az göze çarpan şeyler daha çok ön planda. Nedense ?

@Alpamis,

Phoenix bir yukarıda cevap vermiş aslında bu duruma. Zoro'nun ikiye yarılmasını beklemiyorsan ne diye ikimizin de zamanını harcıyorsun ki ? Adam zaten kesildi. Sana göre Luffy söz konusu olunca her şey normal ama ondan çok daha az göze çarpan şeyler daha çok ön planda. Nedense ?
Ben senin takıldığın noktaların hiçbirine savunduğun karakterde takılmamana şaşırıyorum. Hepsine bir cevabın oluyor. Ula adamı kayanın kıskanacağı bir adam olarak belledin? :S :D

polo

her başlıkta aynı olay oluyor zoroyla ilgili. forumda zoro fanlar abartıyotlar ama anti zorocular iyice sıvıyorlar bazen. bir defa elimizde veri olmadan konuşmak yersiz. bir defa zoroyu değerlendirirken thriller bark taki olayla değerlendirin. oda orada dediki bak sanji de var ama 2. kaptan bu, bu adam luffy nin kaldırabileceği yükü kaldırabilecek kadar dirayetli, en azından saldırı olarak denk olmasa bile dayanıklılık olarak bu yükü kaldırabilir.
şimdi luffy nin ittire kaktıra yendiği-onu da tek başına değil- adamı zoro alamaz ancak tek de yemez. bence bu seviyedeki zayıflamış dof u zoro alır ama nasıl alır orası muamma. çünkü luffy hariç kimseyi uzun zamandır limitte görmedik.
amacım kimseye kişisel olarak sataşmak değil ancak daha önce de başlık açmıştım forumun mantık olarak gittiği nokta çok acayip post kasmakla bilgili olunmuyor eleştiriye kapalı olmakla bilgili olunmuyor. yeni dünyada herkes amiral alıyor, zoro herkesten tek yiyor, sanji zoroya denk oluyor, luffy g4 le yonkou seviyesi oluyor. belki de bizim yaş büyüdü seri için orası ayrı...

Bana göre zoro g4 gelene kadar oyalardı.Bitirebiliceğini zannetmiyorum suanki haliyle ama ilerdeki halini gorup ona gore değerlendirmek lazım

Üye silindi 2781

On dakika içerisinde Luffy'nin devreye gireceği kesin. Zoro'nun o süre de halledeceğini sanmıyorum. Doflamingo'nun uçması var kaçması var, Zoro yerden onu izlemesi tuhaf kaçardı. Ama Zoro'nun da potansiyelini şuan tam anlamıyla bilmiyoruz. Tekniklerini fazla geliştirdiğini düşünüyorum. Ashura veya farklı bir tekniği varsa belki son hamleyi bile yapabilirdi.

Zor geliyor biraz. Doflamingo o noktada hala diri duruyordu ki üstüne hava hakimiyeti de var dofun. Zoro'nun luffy gelene kadar idare edebileceğini düşünüyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık