Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Crocodile

Hangisi yener?

• Kullanılan toplam oy
    90
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çoğu kişi özellikle zaman atlamasından önce Luffy ve Zoro arasında çok fazla fark olduğunu düşünmüyordur. Açıkçası Luffy'nin o dönemlerde yendiği adamı 250-300 bölüm sonra Zoro'nun yenememesine imkan veremiyorum.

Zoro alır. Öyle damacana falanda aramaz önce kendini keser sonra da kanlı kılıcıyla Croco'yu.

Çoğu kişi özellikle zaman atlamasından önce Luffy ve Zoro arasında çok fazla fark olduğunu düşünmüyordur. Açıkçası Luffy'nin o dönemlerde yendiği adamı 250-300 bölüm sonra Zoro'nun yenememesine imkan veremiyorum.

Zoro alır. Öyle damacana falanda aramaz önce kendini keser sonra da kanlı kılıcıyla Croco'yu.
Damacana olmazsa, Crocodile sağ eliyle dokunduğu anda Zoro ölür. Damacanasız tehlikeli bir adam bu Croco.

Marimo alır, zorlanır ama Crocodile'in seviyesi güncel Sanjidir belki biraz daha +

Edit: zaman atlamasından önceymiş gözümden kaçmış, düzeltiyorum Crocodile alır.

Son düzenleme:
Biri böyle.

Biri ise böyle

En kolayından şunu söyleyeyim. ID de ve MF de Crocodile'ın yerine Zoro'yu koyun ve nerede olacağını düşünün. Fazla düşünemezsiniz çünkü orada ayakta durabilecek bir Zoro bile yok. :)

Luffy bile Jinbei,Crocodile, Wb korsanları sayesinde hayatta kalabiliyorken. Zoro burada ne kadar hayatta kalabilir? O yukarıda ki sahneyi atmamın sebebi de bu. Zoro orada olsa olsa Daz Bones olur. O da şu hali.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık