Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Crocodile

Hangisi yener?

• Kullanılan toplam oy
    90
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaman atlamasından öncesi belirtilmiş Croco'ya nasıl dokunabilecek Zoro? Kumun sesini duyma tribine mi girecek? Mantıklı bir vs konusu gibi gelmedi bana. Logia'lar içinde orta derece bir etkiside olsa güçsüz bile olsa haki veya zaaf bilmeden suna suna no mi kazanır. Zaman atlamasından önce tayfa Caribou'yu bile indiremez ki.
Söylediklerinin hepsine katılıyorum birisi hariç.
Caribou malını bir şekilde indirirlerdi be karşim. :(

Söylediklerinin hepsine katılıyorum birisi hariç.
Caribou malını bir şekilde indirirlerdi be karşim. :(
Moku moku no mi'den daha yaratıcı ve işlevsel bir meyve numa numa no mi. Zaman atlamasından önce Smoker'ı gördükleri yerde kaçan tayfa Caribou'ya yem olur. Tulumbadan su çekip üzerine mi atacaklar. Caribou mal da olsa Moria gibi yanlış kişiye güzel bir meyve gitmiş yapacak bir şey yok :bilmem:

Zoro kum tanelerini kesebilecek ustalıktaysa hakisiz yenebilirdi ama kas gücü ön planda. Croco alır o yüzden.

Shabondy'de karşılaştılar gibi düşüneceğiz. Alabasta'nın üzerinden Skypia, Enies Lobby, Thriller Bark gibi üç koca ark geçmiş. Croco hapiste iken Zoro her seferinde power-up almış. Zayıflığını da biliyor denmiş. Almaması için bir neden göremiyorum. Kolay olmaz tabi. Croco'nun da şansı yüksek. Sağ elin kurutması olayı sıkıntı baya. Ama bence mangaka o dövüşü çizse kazanan Zoro olurdu.

Shabondy'de karşılaştılar gibi düşüneceğiz. Alabasta'nın üzerinden Skypia, Enies Lobby, Thriller Bark gibi üç koca ark geçmiş. Croco hapiste iken Zoro her seferinde power-up almış. Zayıflığını da biliyor denmiş. Almaması için bir neden göremiyorum. Kolay olmaz tabi. Croco'nun da şansı yüksek. Sağ elin kurutması olayı sıkıntı baya. Ama bence mangaka o dövüşü çizse kazanan Zoro olurdu.
Orası kesin, Zoro'ya laf söyletmiyor adam. :oleyo:

Zoronun kılıcını küflendiren bir eleman vardı. O sahne filler değilse Croco ile yapacağı bir dövüşün fragmanı diyebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık