Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Orada andığı adamların ortak yönü ne hepsinin hayvan gibi güçlü olması,bu Kaido'da sadece güçlü kişiler mi etki bırakmış ?

Xebec ile dövüşmesi imkansız burada haklısın o zamanlar Kaido miçoydu,ağır ezilir Xebec'e.

Prime döneminde de Roger ile dövüşmedi miço döneminde Roger'dan dayak yerdi.

Ozaman iki seçeneğimiz var Kaido miçoyken bile hayvan gibi güçlüydü.

Diğer seçenek ise Kaido şu anki gücünü baz alarak,kendisine denk ve ya güçlü adamları söylüyor orada söylediği herkesin çok iyi tanıyor ve güçlerini biliyor çünkü.

Eğer senin dediğin gibi olsa benimle denk dövüşebilecek sayılı adam var lafı boşa söylenmiş oluyor.

Çünkü miço iken Xebec ile Roger ile denk dövüşemez.
Zaten boş laf o. O adamların 4'ü ölmüş. Açıkcası çevirinin There are only şeklinde geniş zamana tekabül etmesi saçma. There were demesi lazımdı bana göre. Yani o çeviride hala bir sakatlık olduğunu düşünüyorum açıkcası. Onun dışında dediğin gibi olsa oraya bence Big Mom, Garp, Sengoku felan da eklenirdi.

O beşli savaşıp da kendinde iz bırakmış kimseler bence. İz ile kastım etki bırakan.

Adamın hasarına laf atan oldu mu? Ne değişiyor bu bölümlerde ben onu anlamadım. Daha önce dediğim gibi mihawk’ın boynuna vursa onu da keser. Vuramayacak diye yeniliyor yenilirse.

Daha 1 kere gidip red rock’taki gibi kendisi açık bularak vurmadı. Kaido başkasıyla meşgulken araya giriyor. Enma sayesinde de hasar veriyor.
Kaido gelin bakalım dedi vurdu olmadı. Herkes önceki bölüm luffy kaido’yu uçurumca ondan yararlanarak açık bulup vurmuşken zoro yapamadı, law kaido’nun kafasına ışınlayınca bile ıskaladı. Spoiler doğruysa şimdi de kaido luffy’i ısıracakken yani oraya bakarken zoro gidip kesiyor. Hele şükür vurmayı başardı o sayede. Apoo’ya da aynısını yapmıştı.

Dof konusunda da yazmıştım grup dövüşü için zoro çok değerli. Ona açığı başkası yaratınca sağlamından hasar verir. Ama kendisi o açığı bulamaz bu lige karşı.
King kong gun gibi rakibin saldırısını ezip geçecek hasar gücü yüksek saldırılar da değil ki bunlar. Kılıç ustası olduğundan kritik vuruyor kata’nın mızrağı gibi. Durdurulamayacak şeyler değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık