Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Dof’unki daha ters. Cracker kendi vücuduyla gidip luffy’e dalıyordu bi de arkada saklanmıyor. Dof geride durup zaman kazanabildi sadece.
Dof'un hayvan gibi handikapı vardı. Sen sanırım Dof'u pek sevmiyorsun, Cracker > Dof diyorsan neyini tartışacağız ki? Boşver. Cracker dövüş boyunca kuklalar ile dövüştü 2 kere kendi bedeniyle daldı sadece. Birincisinde gafil avladı, ikincisinde de teki yedi. Olmayan şeyleri olmuş gibi yorumluyorsunuz her zaman başka bir karakteri gömmek için. Tarafsız bakmak lazım.

Dof'un hayvan gibi handikapı vardı. Sen sanırım Dof'u pek sevmiyorsun, Cracker > Dof diyorsan neyini tartışacağız ki? Boşver. Cracker dövüş boyunca kuklalar ile dövüştü 2 kere kendi bedeniyle daldı sadece. Birincisinde gafil avladı, ikincisinde de teki yedi. Olmayan şeyleri olmuş gibi yorumluyorsunuz her zaman başka bir karakteri gömmek için. Tarafsız bakmak lazım.
Sevmemekle alakası yok. Adam açık ara en iyi yazılmış arc boss’uydu. Bu onu güçlü yapmaz.

cracker’in çıktığı bölüm bile cracker vs dof anketi açıldı cracker önde götürdü bu forumda. Sevip sevmemekle değişen bişey varsa bu dof’un forumdaki seviyesidir. Amiralleri gördüğümüzde de amiral seviyesi ilan edilecek bu adam. Hapiste yattığı yerden her arc seviye atlıyor. Önceki arc yc3 etmeyeceğinden forumun çoğunluğu hemfikirdi. Ne değişti? Pero dengi jack’e bakarak mı seviye biçiyoruz şimdi?

yc3, yc2 gibi kavramlara bakmıyorum. Jack’ bilmem ama cracker daha güçlü gösterilmişti. En azından teke tek dövüşte öyle. Tayfama birini alsam dof isterim bird cage, parazit gibi özelliklerden dolayı.
______

Cracker’in dövüş boyunca kuklalarla dövüştüğü falan yok. Dövüştükleri sadece ve sadece 1 sayfa var. Orda da bisküviler boundman’ın kong organ’ını bloklarken kendisi arkadan gelip saldırıyor. Arkada durmuyor bu adam. 10 saatlik geçişten önceki son sahne bu:
Dövüşlerini gördüğümüz tek sayfaydı o. Meyve blokluyor kendi saldırıyor. İlk kukladan çıkınca, burda ve finalde kendi saldırdı. Başka da dövüş sahneleri yok zaten.

Dof direk arkadaydı. İpleri hasar vermeye yaramadı, bloklamaya da yaramadı. 20 dk zaman kazanıp yenildi. G4>dof baya netti.

Handikap’ın babasını cracker yedi. Dof’un uyanış iplerini kullanışsız hale getir 5 dk ömrü yoktu luffy karşısında. Cracker’in askerler yumuşadı, orman da müdahale etti. En büyük avantajı elinden alındı. Ona rağmen dayanmış 10 saat. Yine de dof gibi dayak yiyerek değil kendi sabırsızlığından yeniliyor.

Son düzenleme:
Sevmemekle alakası yok. Adam açık ara en iyi yazılmış arc boss’uydu. Bu onu güçlü yapmaz.

cracker’in çıktığı bölüm bile cracker vs dof anketi açıldı cracker önde götürdü bu forumda. Sevip sevmemekle değişen bişey varsa bu dof’un seviyesidir. Amiralleri gördüğümüzde de amiral seviyesi ilan edilecek bu adam. Hapiste yattığı yerden her arc seviye atlıyor. Önceki arc yc3 etmeyeceğinden forumun çoğunluğu hemfikirdi. Ne değişti? Pero dengi jack’e bakarak mı seviye biçiyoruz şimdi?

yc3, yc2 gibi kavramlara bakmıyorum. Jack’ bilmem ama cracker daha güçlü gösterilmişti. En azından teke tek dövüşte öyle. Tayfama birini alsam dof isterim bird cage, parazit gibi özelliklerden dolayı.
______

Cracker’in dövüş boyunca kuklalarla dövüştüğü falan yok. Dövüştükleri sadece ve sadece 1 sayfa var. Orda da bisküviler boundman’ın kong organ’ını bloklarken kendisi arkadan gelip saldırıyor. Arkada durmuyor bu adam. 10 saatlik geçişten önceki son sahne bu:
Dövüşlerini gördüğümüz tek sayfaydı o. Meyve blokluyor kendi saldırıyor. İlk kukladan çıkınca, burda ve finalde kendi saldırdı. Başka da dövüş sahneleri yok zaten.

Dof direk arkadaydı. İpleri hasar vermeye yaramadı, bloklamaya da yaramadı. 20 dk zaman kazanıp yenildi. G4>dof baya netti.

Handikap’ın babasını cracker yedi. Dof’un uyanış iplerini kullanışsız hale getir 5 dk ömrü yoktu luffy karşısında. Cracker’in askerler yumuşadı, orman da müdahale etti. En büyük avantajı elinden alındı. Ona rağmen dayanmış 10 saat. Yine de dof gibi dayak yiyerek değil kendi sabırsızlığından yeniliyor.
Ben sağ kollar ile kıyaslamana bir şey demedim zaten de Cracker 3. komutan. Dünyadaki üç dengeden biri olan savaş lordları çöpten farksız o zaman. Tek Mihawk mı güçlü bunlarda?
Benim itiraz ettiğim konu, Dof daha komplike bir dövüşçü, Cracker ise yetenek kullanıcısı. Adam çıt kırıldım bir şey, Luffy bir tane vursa pekmezini akıtır zaten. Hawkins, Cracker gibi isimler o yüzden benim için meyveden ibaret. Dof'u çıkar meyvesiz de belli bir seviyenin üstü olur. Cracker ise öyle değil, Hawkins de yapıyor kılıç hamlesi ama Killer gelip teki atıp geçiyor. Dof'da bir de uyanış var bu adamın kuklaları bir şey ifade etmiyor.

Katakuri mi top 30'da değil. Eğer Katakuri top 30'da değilse, Zoro hiç değil. Ne yaptı da Katakuri'yi geçti? Daha aynı arc içinde Apoo ile baş ederken Drake'den yardım alıyordu. King'in olayını Zoro gibi beyni olmayan biri bile aştıysa bu seride King'in yeteneğini aşamayacak kimse yoktur.

King'in sağ kol olduğu bir evrende Katakuri Yonkou seviyedir zaten. İki dakikada harcandı. Pica bile böyle harcanmadı. Zoro sağ kol olduğu için kendisine kendi ayarında bir rakip çıkarmış Oda. Luffy ise kaptan olduğu için kendi ayarında bir rakip çıkardı.

Sadece bilinçsiz bir biçimde Haoshoku Haki'yi saldırılarına ekledi. Katakuri'yi geçecek ne yaptı, hız da mı geçti, Haki yoğunluğunda mı geçti? Marco'nun ve Sanji'nin yorduğu adamı iki dakikada indirdi. Ben Katakuri ile King'i kıyaslamam bile.

Benim için Katakuri halen Zoro'dan güçlüdür. Bu dövüş sonunda nasıl Zoro güçlendiyse Katakuri'de, Luffy dövüşü sonrası güçlenmiştir.
Seri sonu diyorum. Kata'yı harcayacak çok karakter var. Ayrıca Luffy kaptan, zoro kaptan değil önermesi çok hatalı. Aynı arc içinde Zoro Kingle, Luffy Kata ile mi dövüştü sanki? Luffy o arcta sağkol seviyesi değildi. Kata'yı yenip o lige çıktı. Güncel Luffy, Kata'yı ciddiye almaz. Çok yükseklerde uçuyorsun. Sanki Kata'dan değil de Akainu'dan, Kaido'dan falan bahsediyorsun sanıyorum. Nereye amiral yonkou ya hasbdhjndsam

Ben sağ kollar ile kıyaslamana bir şey demedim zaten de Cracker 3. komutan. Dünyadaki üç dengeden biri olan savaş lordları çöpten farksız o zaman. Tek Mihawk mı güçlü bunlarda?
Benim itiraz ettiğim konu, Dof daha komplike bir dövüşçü, Cracker ise yetenek kullanıcısı. Adam çıt kırıldım bir şey, Luffy bir tane vursa pekmezini akıtır zaten. Hawkins, Cracker gibi isimler o yüzden benim için meyveden ibaret. Dof'u çıkar meyvesiz de belli bir seviyenin üstü olur. Cracker ise öyle değil, Hawkins de yapıyor kılıç hamlesi ama Killer gelip teki atıp geçiyor. Dof'da bir de uyanış var bu adamın kuklaları bir şey ifade etmiyor.
Cracker’in ilk askeri bile luffy’i yerden yere vurdu. Sayı üstünlüğü, değişik hax güçler yok fiziksel dövüştüler.

Bunu meyvesiz de değil uyanışsız dof’la karşılaştırsan cracker daha iyi dövüşmüştü düz bodoslama dövüş olmasına rağmen.

Cracker’in kendisi de askerinden tehlikeli resmedildi. Pretzeli daha sağlam en azından. Meyvesiz güçsüz olduğuna katılmıyorum o yüzden. Öyle olsa boundman’a saldıramazdı zaten. Ve kendini yeni bi zırha sokardı.

Yediği darbe kendisini 3 askerin içinden tertemiz geçirip big mom’ın yanına kadar uçurdu. Bi kong gun o askerlere tek atmıyor. Ona bakarak dayanıksız demek haksızlık olur. Bence de ligi için dayanıksızdır ama öyle abartılacak kadar da değil. 3-4 darbe alamayacak olsa riske girip boundman’a kendi dalmaz.
_________
Dof yc3 etmez demiyorum. Cracker daha güçlüydü diyorum. Belki cracker kendini hep sakladığı için yc3 üstüdür ne bileyim? Jack’e bakarsak dof daha güçlü duruyor mesela.

Savaş lordlarını büyük güç yapan şey bireysel güçleri değil. Öyle olsa mihawk tek başına bi güç olur zaten.
Savaş lord’ları yonkoulardan sonraki en sağlam oluşumlara sahip. Dof dressrosa’da kral ve yeraltı dünyasını yönetiyor, buggy’nin tayfa sağlam, croco alabasta’yı yönetiyordu, moria zombi ordusu yapıyordu, hancock haki uzmanlarıyla dolu adayı yönetiyor. Jimbe koca ırkın en güçlüsü olarak ağırlığa sahip. Mihawk da en güçlü kılıç ustası olarak korku salıyor. İngilizcede “influence” diye geçen güce sahipler. Nüfuz demek biraz garip geliyor.

Bireysel güce baksan yc3 etmiyordu zaten çoğu.

Son düzenleme:
Cracker’in ilk askeri bile luffy’i yerden yere vurdu. Sayı üstünlüğü, değişik hax güçler yok fiziksel dövüştüler.

Bunu meyvesiz de değil uyanışsız dof’la karşılaştırsan cracker daha iyi dövüşmüştü düz bodoslama dövüş olmasına rağmen.

Cracker’in kendisi de askerinden tehlikeli resmedildi. Pretzeli daha sağlam en azından. Meyvesiz güçsüz olduğuna katılmıyorum o yüzden. Öyle olsa boundman’a saldıramazdı zaten. Ve kendini yeni bi zırha sokardı.

Yediği darbe kendisini 3 askerin içinden tertemiz geçirip big mom’ın yanına kadar uçurdu. Bi kong gun o askerlere tek atmıyor. Ona bakarak dayanıksız demek haksızlık olur. Bence de ligi için dayanıksızdır ama öyle abartılacak kadar da değil. 3-4 darbe alamayacak olsa riske girip boundman’a kendi dalmaz.
_________
Dof yc3 etmez demiyorum. Cracker daha güçlüydü diyorum. Belki cracker kendini hep sakladığı için yc3 üstüdür ne bileyim? Jack’e bakarsak dof daha güçlü duruyor mesela.

Savaş lordlarını büyük güç yapan şey bireysel güçleri değil. Öyle olsa mihawk tek başına bi güç olur zaten.
Savaş lord’ları yonkoulardan sonraki en sağlam oluşumlara sahip. Dof dressrosa’da kral ve yeraltı dünyasını yönetiyor, buggy’nin tayfa sağlam, croco alabasta’yı yönetiyordu, moria zombi ordusu yapıyordu, hancock haki uzmanlarıyla dolu adayı yönetiyor.

Bireysel güce baksan yc3 etmiyordu zaten çoğu.
Kendi ağzıyla söylüyor zaten acıya karşı dayanıksız olduğunu, o yüzden kuklalar ile savaşıyor. Kuklanın kendisi hax güç zaten. Sertliğinden yararlandı işte, Luffy'de yeme yoluna gitti. Dof'un böyle bir derdi bile olmayacak sicime dönüştürür kuklaları, keser geçer sonra Cracker'i.

Hızlı olmayan adam Dof'un tepki veremediği g4ten daha hızlı+geleceği gören bir g4e blitz atıyor,saldırılarından falan sıyrılıyor.Geleceği görme avantaj kazandırır ama beden yeterince hızlı değilse bunun bir anlamı yok.Sasuke'de de sharingan vardı ama sırf şu sebepten dayak yemişti.

Hızlı adam görmesek denilip Dof'a hızlı demek de ayrı bir şey.

500 bölüm önceki croco muhabbeti yapılıyor hala. Beyler croco ölmüş,ağlayanı yok. Boşverin crocoyu. Croco mu kaldı allah aşkına? Kata one piece evreninde en iyi gözlem hakisine sahip karakterlerin başında gelir. Plot armor luffy tarzı işlenmezse bu vs yi zoro kaybedebilir.

Biraz kafayı çalışırsanız basit aslında da anlamak yerine sallamak daha basit herhalde. Mesele dayanıklılık meselesi değil adam görmediği bilmediği bir saldırı yiyiyor bunun onu bayıltması gayet normal aynı şeyi Queene yapsa queende gider bu zor bir şey değil adam bombayı vücudunun içinde patlatıyor...
Dayanıklılık konusunda şuanda luffye rakip olabilecek yaşayan taş çatlasa 3-5 kişi var şuan seride. Okuduğunuz seride gördüğünüze bile inanmamaya başlamışsınız ben anlamıyorum artık.
Ben gördüğümü yazmıştım, inanmayan sensin. Mesele görmediği saldırıyı yemekse Sanji busoshokuyla vücudunu kaplamadan 1,32 miyarlık adamın saldırıyı farkında bile değilken yedi ama sonucu gördün. İşime gelmiyor desene sen şuna.

Hızlı olmayan adam Dof'un tepki veremediği g4ten daha hızlı+geleceği gören bir g4e blitz atıyor,saldırılarından falan sıyrılıyor.Geleceği görme avantaj kazandırır ama beden yeterince hızlı değilse bunun bir anlamı yok.Sasuke'de de sharingan vardı ama sırf şu sebepten dayak yemişti.

Hızlı adam görmesek denilip Dof'a hızlı demek de ayrı bir şey.
Doflamingo ve hız mı DS Luffy'nin g2'sine omg çeken adam Kata karşısında topal ördek olur olsa olsa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık