Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Zoronun rakibi artık sağ kollar değil. Bu ister Katakuri olsun, ister Beckman.

Kingi bu şekilde yenebilecek adam diğer sağ kolları da alır bir şekilde benim tahminim.
Alır zaten bunun üzerine uzun uzun düşünmenin ince eleyip sık dokumanın alemi yok bana göre. Adam bir sağ kolu indirmiş diğerlerinde tökezlemez. Mantıken bakınca Kata Zoro için en ters rakip ama Zoro da o seviyelerin adamı artık bir yolunu bulur yener.

ben hala kata’nin kazanacagini dusunuyorum. ama oyle tekleme falan olmaz dise dis zorlu olur ama zoro’yu alir.
buradaki sorun kata’nin cok op gorulmesi. tamam meyve uyanisi, gelecegi gormesi falan fisman 10 numara karakter de yani bunu boyle ovenler amiral imparator ovmuyor.
gelecegi gorme, gelecegi gorme o zaman bu karakter kaidodan, roger’dan guclu ne de olsa gelecegi goruyor her turlu avantajli. boyle sig dusunce olmaz.

Kata hiç vurmayacak mı?

Tabi Oda'nın torpiline öyle bir bel bağlamışsınız ki karakter ölümsüz gözünüzde.
Geleceği görme gücünü dalga geçerek küçültmeye çalışıyorlar ona ne diyorsun? Luffy geleceği görmeye başladı da öyle denk gidebildi. Bu adamın gücünü Zoro nasıl boşa düşürecek biri mantıklı bir şey söylese dalga geçmeden hak vereceğim. Hayır bu özellik tabii ki yenilemez değil ama yenmek için de geleceği görme olmasa bile uyanış, ters meyven falan olması lazım. Ya da Kaido gibi olacaksın onun sana vurduğu işlemeyecek.

Geleceği görme gücünü dalga geçerek küçültmeye çalışıyorlar ona ne diyorsun? Luffy geleceği görmeye başladı da öyle denk gidebildi. Bu adamın gücünü Zoro nasıl boşa düşürecek biri mantıklı bir şey söylese dalga geçmeden hak vereceğim. Hayır bu özellik tabii ki yenilemez değil ama yenmek için de geleceği görme olmasa bile uyanış, ters meyven falan olması lazım. Ya da Kaido gibi olacaksın onun sana vurduğu işlemeyecek.
Aga biz bunları kaç kez söyledik. Şuan Zoro alır diye yorum yapanların hepsi Zoronun mükemmel bir şekilde kral haki kullandığını, kontrolün tamamen onun elinde olduğunu düşünüyor ve SM hızına baskın gelen, geleceği gören, logia savunmalı, meyve uyanışı ile alanı kontrol eden adamı yeneceğine kesin gözüyle bakıyor. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık