Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Şununla da kata'yı kıyaslamayın yav.
Marco milyarlık adamlar dedi taam mı ? Milyarlık adamlar ayrı güçlü.. Kaidonun üç adamı milyarlıkken Linlin'in anca bir adamı milyarlık anladın mı :d Jack isimli saldırı yapamadan Peros gibi tatlı komutanı olmayan adama yakın performans vermedi bir kere :S Milyarlık adamlar, hepsi 500 ton :dddd

Kaido > Linlin
Katakuri > King
Cracker > Jack

durum bu

Marco milyarlık adamlar dedi taam mı ? Milyarlık adamlar ayrı güçlü.. Kaidonun üç adamı milyarlıkken Linlin'in anca bir adamı milyarlık anladın mı :d Jack isimli saldırı yapamadan Peros gibi tatlı komutanı olmayan adama yakın performans vermedi bir kere :S Milyarlık adamlar, hepsi 500 ton :dddd

Kaido > Linlin
Katakuri > King
Cracker > Jack

durum bu
Ulti hariç tüm tayfa çöp çıktı.

Yav şu Ultiyi ne abarttınız ya :D bana göre daha güçlü olduğu tek kişi Page One :d

Featle övüyorsanız Page One'da övün, Suit sanjiden o kadar tekme yedi, Gear3 yumruğu yedi ileri seviye kral haki yedi :d
P1 G3 ve Bm yumruğuna düştü. Ulti Yamato, Bm, nami, zeus.. alayından darbe yedi de düştü. Beklenenin üstünde performans sergiledi bence. Hele who, jack, queen e bakınca...

Snake Man darbeleri güçsüzdür yani? O yüzden Kata'nın arkada kırbaç gibi izi çıkıyor.:D

Savunmadaki adamı dere tepe gezdiriyor. Patlama efekti darbenin kuvvetini yansıtmak için. Gittikçe hızlanıyyor. Hani Sanji'nin ısındıkça hızlanmasının artması gibi.

Şu saldırıların hepsini topla Sanji’nin, Queen’e yaptığı son kombo etmez, Zoro’dan bahsetmiyorum bile.
Tek saldırıyla King’in en güçlü saldırısını, kılıcını, kanadını ve kendisini kesebilen Zoro’yla Kata nasıl kafa kafaya dövüşecek ne düşünüyorsun merak ediyorum. Kata, çıplak el dövüşen, gear kullanmayan Luffy’ye mızrak salladığı gibi Zoro’ya da mı mızrak sallayacak yoksa Luffy de olduğu gibi bir dönem kafa kafaya mı girecek yada kral hakili Zoro’ya yuvarlanıp haki bastığı kolunu mu sallayacak?

Antik zoan olma bir avantajdır.Sırf antik zoansın ya da vücudun daha sert diye daha dayanıklı olmazsın ama.Bm'nin vücut sertliği WB'den fazla.WB'nin dayanıklılığı ise tur bindirir Bm'ye.

Ki silahlanmada Kata çok üstün.

Luffy'nin lastik olan elini yamultu Katakuri.Luff'nin onlarca dövüştüğü kişi arasında bunu yapan 2 karakter var.Birisi Kata diğeri ise Kaido.Daha bir şey demem gerekmiyor sanırım.

Bu da yeni bir bahane yöntemi.Bu mantıkla Luffy'nin rakiplerni hiçbir zaman kimseyle kıyaslayamazsın.Mangada kıyas yapmak için portreye bakılır,konuma bakılır,featlere bakılır.Bu üç konuda da Kata Queen'den net yukarda bir isim.

Queen'in yediği darbe sayısına bak,dövüşün uzunluğuna bak,yediği darbelerin şiddetine bak kimin dayanıklı olduğu ortada.Yakında Who da Kata'dan dayanıklı diyeceksiniz gibi geliyor antik zoan diye.
Ben totalde Kata daha güçlüdür diye düşünüyorum zaten bir sağ kol farkı oluyor sonuçta. Ama neresinden bakarsak bak saf dayanıklılık olarak Queen daha öndedir demek anormal bir durum değil. Katakuri her konuda da çok üstün olacak diye bir şey yok. Bunu kabul edemiyor bazıları.

Şu saldırıların hepsini topla Sanji’nin, Queen’e yaptığı son kombo etmez, Zoro’dan bahsetmiyorum bile.
Tek saldırıyla King’in en güçlü saldırısını, kılıcını, kanadını ve kendisini kesebilen Zoro’yla Kata nasıl kafa kafaya dövüşecek ne düşünüyorsun merak ediyorum. Kata, çıplak el dövüşen, gear kullanmayan Luffy’ye mızrak salladığı gibi Zoro’ya da mı mızrak sallayacak yoksa Luffy de olduğu gibi bir dönem kafa kafaya mı girecek yada kral hakili Zoro’ya yuvarlanıp haki bastığı kolunu mu sallayacak?
Balon gibi uçtuğu için mi? Luffy de aynını Doflamingo'ya yaptı. Ama Kata'ya yeniliyordu. Bir kere bile denemedi King Kong vurmayı. Birilerinin güçlü atakları var diye zafer illa onların olmuyor. Zoro 2 kere 3 kere öyle haki bastı Katakuri gelecei gördü ve geri durdu? Sonra ne olacak Zoro'ya? Bayılıp düşecek.

Aklınızda nasıl vs var anlamadım ama Oda sizi alıştırmış rezil dövüşlere. King avel avel izler gelen atağı Kata izlemez. King atağını koyamaz, Katakuri kor. Zoro basit bir şekilde yana dönmeyle King'in atağından sıyrılır, Kata döneceği yere koyar atağı.

Cracker'in de görünen de Luffy'nin bırak King Kong, G4'teki herhangi bir atağı kadar güçlü atağını görmedik. Ama Luffy'e nasıl sorun çıkardı gördük. Her şey saldırı gücü değil. Kata uyanış sayesinde çıplak el dalmasına da gerek yok uyanış tekniğiyle kendi kollarını kullanmıyor orada. Zoro sanki mandalina soyacak gibi bir algı var.:(

Ama neresinden bakarsak bak saf dayanıklılık olarak Queen daha öndedir demek anormal bir durum değil.
Mangada aksi gösterilmişken anormal bir durum oluyor.

Katakuri her konuda da çok üstün olacak diye bir şey yok. Bunu kabul edemiyor bazıları.
Adam her konuda çok üstün zaten.Dayanıklılık da bunlardan birisi.Uyanışın bile enerji tükettiği söylenmiş olmasına rağmen saatlerce uyanış kullandı bu adam.Üzerine 14 g4 darbesi aldı.İlk 3 g4 darbesinden sonrasını karnını mızrağıyla delmişken aldı üstelik.Son 3 saatte açık yarayla dövüştü.Snakeman dövüşü son 32 dksı sırf.

Queen Sanjinin p.uptan sonraki 7 darbesi içinde yenildi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık