Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
. bi de kral hakisi var. bi de azcık daha üstün b.hakisi var. belki bi de işte logiamsı meyve en fazla bu işte
:hhh: :hhh: ne kaldı ki geriye. adam her şey de üstün işte kendin yazmışsın. Bir de yazdıklarının önemli özellikler olduğunu bildiğin için hepsinin sonuna küçültme eki koymuşsun.:oleyo: utanmasan kral hakisi de azıcık üstün dersin.

:hhh: :hhh: ne kaldı ki geriye. adam her şey de üstün işte kendin yazmışsın. Bir de yazdıklarının önemli özellikler olduğunu bildiğin için hepsinin sonuna küçültme eki koymuşsun.:oleyo: utanmasan kral hakisi de azıcık üstün dersin.
Her şeyde üstünse kesin kaybeder zaten Katakuri, her şeyde üstün olduğu bir dövüş izlemiştim oradan hatırlıyorum ;)

Son düzenleme:
Zoro'yu çok sevsemde Katakuri seride en hileli karakterlerden birisi normalde Luffy'nin de yenememesi gerekiyordu ama esasoğlan işte mecburen yendirdi çizer abimiz.Adam geleceği görüyor daha ötesi varmı hangi hamleyi yapacağını biliyor normalde sahip olduğu güçlerle de birleşince hasar almaması gerekiyor ve saldırılarıda son derece yıkıcı.O yüzden Zoro'ya özel değil böyle saçma uç noktada güçleri olan bir adama kimle vs attırsanız Kata yener derim geleceği net bir şekilde bilmesi çok saçma bir güç o olayı bitiriyor zaten.
EDİT:Yorumları okumamıştım çoğu yorumda wano sonu falan diye yorum yapılmış.Arkadaşlar Zoro dediğimiz adam zaten wano sonrası yonko sağ kolu seri sonuda korsanlar kralının sağkolu olacak yani wano sonrası zaten yener seri sonunda da vs ye gerek bile görmeyebilir.Değerlendirmeyi şuana kadar gördüklerimizle yapmak gerek.

Son düzenleme:
Dedim yine diyorum Zoro böyle komplike adamlarla fazla vs atmadı hatta hiç atmadı. O yüzden Zoro'yu aşar bu düşman.

Her şeyde üstünse kesin kaybeder zaten Katakuri, her şeyden üstün olduğu bir dövüş izlemiştim oradan hatırlıyorum ;)
Flampe'nin uyuşturucu iğnelerinin gücü bile katakurinin gücünden daha fazla red inan bana adam geleceği görüyormuş görüyordu da noldu kendi kendine yenildi mal, Zoro katakuri'yi tek hamlede biçer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık