Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Zoro çatıya gitmişken ve sanji de meşgulken en güçlü 2 komutanı oyaladı marco. Bunun üstüne yonkou indirmede de rolü olmasın bence.

Bu savaş eski nesil vs yeni nesil. Marco düşman desteğini engelledi, bizimkiler eşleşene kadar komutan oyaladı. Yonkou indirirken yardım etmek veya sağ kol indirmek gibi ciddi bi katkıda bulunmamalı bence.
Kaido luffy’e kalır big mom da diğer süpernovalara kalır. King zoro’ya kalır.

Farklı şekilde ilerlemez, Zoro King'e yürümezse imparatorlara gider ya da Wano'ya gelecek olan denizci amiraliyle ilgilenir. Zoro için King'den daha küçük bir savaş beklemiyorum ben. Sanji ve Zoro eskiden birbirine yakın seviyedeki rakiplerle ilgilenirdi, Wano'da bu döngü yine gerçekleşecek Queen & Sanji, King & Zoro.
Bir şeyler yapacaktır illa malum boşuna ayağa kalkmamıştır. Zoro'ya kaybeden bir King düşünemiyorum kesin birileri dahil olacaktir o dövüşe bak görürsün.

Zoro ve Marco aynı anda Kinge dalmayacağına göre bu +1 üye ya Big Moma ya Kaidoya dalacak. Kaidoya Luffy diyorsunuz istemiyorsunuz da Lawlu alana da girmezler bence. Big Momdan gelenler olsa mis gibi eşleşmeler olacaktı ama neyse

Bu adamı ileri gözlemi olmayan birinin yenmesini kafamda canlandıramıyorum saçma geliyor. Yine bir kılıf uydurulur tabii de bence yenmek için ileri gözlem şart gibi.

Girelim ben varım bahse. Tartışmayla pek bir yere varamayacağız gibi duruyor zaten.
Tamam, kazanan kaybedene bir ay süreyle avatar, parantez içi ve banner cezası verir, üçünü ya da herhangibirini verebiliriz. Verilen ceza küçük düşürücü olamaz ya da hakaret içermez.

Senin iddian, Zoro King'i tek başına alamaz.
Benim iddiam, Zoro King'i tek başına alır. Diyelim ki King ile karşılaşmadı, ya imparatorlarla ya da adaya sonradan teşrif edecek amirallerle ilgilenir. Bunu tek başına yapmayabilir belki ama o ekibin içinde yer alır. Diyeceğim, Zoro için King'den daha zayıf bir rakip görmeyiz Wano'da.

Eklemek istediğin bir şey varsa söyleyebilirsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık