Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Reis sen iyi kurgulayan birisin böyle olacağını ben de düşünüyorum ama senin düşüncene göre Marco bu savaşta ne yapacak ya Bm ye ya Kaidoya gidecek ikisi de mantıklı olmaz
Marco'nun haala net bir amacı yok, King onun için yeterli olmaz. Bi yerde joker olucak, yani kritik bir rol üstlenecek ama nasıl. Wano'da iki imparator ve cp0 var. İlerleyen bölümlerde denizciler de teşrif edecektir. İllaki King'e kıyasla daha tatmin edici, büyük bir savaş verir, buna inanıyorum.

Bir anda bu kadar güçlenmeleri absürt, bu konuda haklısın ancak kabul etmemiz gerekiyor. Zoro çöpleri kesmek için yeniden ayağa kalkmaz, rakibinin King olacağını düşünüyorum.
Kabul edesim gelmiyor benim. King'in şuan Zoro'yu patates etmesi lazım normalde ki edeceğine de inanıyorum. Ölümün eşiğine gelen bir Zoro olacaktır King karşısında. Birde o halde kazandıktan sonra üstüne iki kat acı çekecek ama direnecek karizma sahne olması için. Bir kere de farklı şekilde ilerlesin arkadaş ya.

Kabul edesim gelmiyor benim. King'in şuan Zoro'yu patates etmesi lazım normalde ki edeceğine de inanıyorum. Ölümün eşiğine gelen bir Zoro olacaktır King karşısında. Birde o halde kazandıktan sonra üstüne iki kat acı çekecek ama direnecek karizma sahne olması için. Bir kere de farklı şekilde ilerlesin arkadaş ya.
Farklı şekilde ilerlemez, Zoro King'e yürümezse imparatorlara gider ya da Wano'ya gelecek olan denizci amiraliyle ilgilenir. Zoro için King'den daha küçük bir savaş beklemiyorum ben. Sanji ve Zoro eskiden birbirine yakın seviyedeki rakiplerle ilgilenirdi, Wano'da bu döngü yine gerçekleşecek Queen & Sanji, King & Zoro.

Bence de bozuktu ve tekrar bozulmasını istemem ben şahsen. Marco King için daha uygun bir rakip olur diye düşünüyorum seyir zevki de daha yüksek olur. Zoro'ya başka adam kalmıyor diye düşünülüyor olabilir ama Big Mom korsanları var daha mesela, Jack var. Sanji Queen ile karşı karşıya gelmese Zoro'yu King'e yediren kişi sayısı bu kadar artmazdı. Sanji'nin Queen'i alacak olması da bence saçma da o ayrı konu. Dövüş içinde power uplar falan gelecek yine büyük ihtimal zorlama zaferler olacak.
Saydıklarının hiçbiri Zoronun ayağa kalkmak için aldığı risklere değmez sana başta da söyledim arc başında Kingin belindeki kılıcı görür görmez bu Zoronun rakibi olacak dedim bir çok kişi öyle dedi çatıya çıkması sürpriz oldu tam ümidi kesecekken ayağa kalkma muhabbeti çıktı Sanjinin Queen ile kapışması benim için tahminimi doğrulayan bir teminattır

Marco'nun haala net bir amacı yok, King onun için yeterli olmaz. Bi yerde joker olucak, yani kritik bir rol üstlenecek ama nasıl. Wano'da iki imparator ve cp0 var. İlerleyen bölümlerde denizciler de teşrif edecektir. İllaki King'e kıyasla daha tatmin edici, büyük bir savaş verir, buna inanıyorum.
Güzel tahmin hatta Kizaru gelse ve aralarında Marco ile ciddi olmasa dahi bir sürtüşme geçse Marconun oraya gelmesine bence değer

Bu arada hakkını vermek lazım.Zoro'nun saldırı gücüne sahip değil yonko komutanı,yonko sağ kolu bile görmedik.Adam bu konuda aşmış bir durumda.
Elindeki kılıcın haki emcüklemesinden dolayı bir güç o da. Büyük slashlar atması kazanması için yeterli değil ancak Pica gibi devlerde işe yarayacak bir yetenek. Bak Kaido'yu ıskaladı! Ayrıca sağ kollarda sadece Katakuri ve Marco'yu adam akıllı gördük daha King'in bile ne seviye olduğu belirsiz.

Şu anda Zoro'nun seviye olsa olsa

Batman>Zoro>King olabilir.

Saldırının çapı büyük ve etkisi fazla.Kendi üstüne geleni kısmen durduruyor ama fazla karşı da koyamıyor.E herhalde iyi birşey yahu. :D Toplam 10 milyarlık saldırı neredeyse.Roger atamaz öylesini.Durduramasın bir zahmet Zoro.Adam çıtayı öyle yükseğe koymuş ki Zoro’dan dağları yerinden oynatması bekleniyor artık. Yapamazsa yine iyi deniyor.xD
Saldırıyı durdurdu diyince durdurmuş olmasını bekliyorsun altından biraz daha kalsa ölecek olmasını değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık