Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Diğer arclardan beklenilen ile Wano aynı değildi yalnız.Tüm kek de ahım şahım arc demedim.Şu Wano'dan iyi dedim.110 bölümde ne anlattığını kendi de bilmiyor adam arc için.
Arc sonuçlanmamış sonuçta. En azından Kaido dayak da yedi arada. Dövdüğü adamı yeniyor en azından djdhdkfhd

Plot armor kurbanı oldu Kata reis.
Luffynin düz halindeki yumrukları bile etkiliyordu. Dikkati dağılınca bozuyor gözlemi. Zoro arada bir şey yapar kızdırır pelikan ağızı. Tek shishisonsona amel defteri kapanır zaten.

Arc sonuçlanmamış sonuçta. En azından Kaido dayak da yedi arada. Dövdüğü adamı yeniyor en azından djdhdkfhd

Luffynin düz halindeki yumrukları bile etkiliyordu. Dikkati dağılınca bozuyor gözlemi. Zoro arada bir şey yapar kızdırır pelikan ağızı. Tek shishisonsona amel defteri kapanır zaten.
Dövüşü tekrar oku gel Aiden.Laf anlatmak istemiyorum.Bilgi eksiğin çok :hhh:

Katakuri'nin dayanıklılığı ve iradesi burada zayıf kalıyor. Luffy'e o kadar dayak attığı halde işini bitirememesi de komikti.

Sanji-jelibon falan bunlara mı girelim :utan: :utan: Hedefine vuramiyor daha Sanjinin gözlemi karşısında çaresiz. O Bege milyon kilometreden Ovenı vuruyordu hey gidi be.
Önündeki gemiyi onlarca saat kovalayıp bir tane bile slash denk getiremeyen Smoothie ile mi gireceksin xd.Smoothie gözlemi olmayan bir şeye bile isabet ettiremedi :fool:Bege için yardım dilensin anca keko xd.

2 yonkou atağını kılıcı ile durdurdu adam, yetmedi Bigmom Kaido'yu o saldırıyı yeme diye uyardı, onunda üstüne adam Kaido da kalıcı hasar bıraktı. Kaido da, dünyanın en güçlü canlısı.

Katakuriyi daha Bigmom ciddiye almıyor.

Katakuri ile Luffy dövüşünü üzerinden sular aktı, seri git gide boyut atlıyor.

Şu an ki Luffy Kaidoya vurduğu o yumrukları kata'a vursa 3 ay yerinden kalkamaz Katakuri.

Zoro keza Kaidoya vurduğunu vursa Katakuri 'e yazık olur.

Aklıma geldi de King bu Big Mom korsanlarına tek attı geçti. Gemide Linlin vardı o bile bir şey yapamadı. Çapları buradan belli oluyor zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık