Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Şu an hala katakuri. Zoro'nun pili bitmeden indirebileceği seviyede değil katakuri. Her şeyden önce zoro'da henüz gözleme dair bir şey görmedik ki bu adamı çok üstün durumda değilsen gözlemsiz yenemezsin. Hatta Zoro king'i yense bile katakuriyi yenemeyebilir. Güç farkı olmasa bile tarz farkı önemli bir etken
Bu kısım olmamış. Kınların tepki veremediği görünmez slashi karşıladı. Ciddi bir gözlem örneği bence.

Zoro'da sağ kol yenecek çap olduğuna inanmıyorum. Katakuri'yi aşağılarda görsem de Zoro'dan üstündür bu bariz.

Zoro istemsiz de olsa saldırılarına kralın hakisini koydu, parça pinçik eder.
Şaka yapmayı bırak, gülemiyorum bak. Ahaha ahaha ahaha, yok gülemiyorum.

Saldırılarına değil Kralın Hakisi, Tanrı Hakisi bassa fayda etmez. Kenbonshoku'suna karşı bir etki gösteremezse Zoro hımmm, çok zor o.

Arkadaşım şaka mısınız? Eleman serideki en manyak yeteneğe sahip, Kenbonshoku ile ileri seviye görüşe sahip, adamın meyve uyanışı var, Haoshoku Haki sahibi silahlanmada geçen arc Luffy'den bile iyi olduğunu gördük. Hız konusunda da Luffy'den bile iyi. Zoro'nun bunları karşılayacak hangi yeteneği var. Kaldı ki bu Katakuri, Luffy ile savaşından sonra kimseyi küçümsememesi gerektiğini anladı. 12 Saat boyunca sırf haki ve meyve bazlı savaştı şu anda ki hali Luffy ile dövüştüğü halinden bile iyidir. Zoro hız konusunda daha yüksek bir seviyeye gelmeden, Kenbonshoku'da Katakuri gibi geleceği görmeden, Kral Haki'de zirve olmadan Katakuri'ye denk olması mümkün değil. Şimdi sen Zoro için burada King'i yenecek ya da Kaido'ya hasar verdi diyebilirsin. Lakin buradaki hayvanların olayı sadece fiziksel güce dayalı yani Zoro'nun King'i yenmesini ben bekliyorum açıkçası. King fiziksel gücü olan bir eleman uçabilmesi ekstra olan yeteneği olsa da başka bir olayı yok. Sağlam bir hız, yüksek seviye fiziksel güç ve savunma, ileri derece silahlanma ve muhtemelen ateş gücü olacaktır ama zaten Zoro ateşi kesmeyi öğrendiği için başa baş kapışabilecektir. Zoro'nun fiziksel gücü gayet sağlam onda bir sıkıntı yok. Sıkıntı olan Katakuri'nin yetenekleri ve bu yetenekler Zoro'ya çok zıt. Zoro, Mihawk'ı aşacak bile olsa Katakuri halen çok zıt bir karakter olmaya devam edecek. Biz bunu anlatamıyoruz. Luffy, Enel'den güçlü değildi ama Enel'in zıttı olduğu için yendi. Aynı Enel Pacifista ordusunu dümdüz eder ama Luffy'ye yenildi. Luffy ve tayfası bir Pacifista'yı zar zor yendi.

Bizim tayfanın Wano'da fiziksel dayanıklıklarını ve saldırı güçlerini katlayacaklarını görüyoruz. Rakipleri çünkü kum torbası gibi. İyi antrenman yapacaklar. Wano'dan sonra tam bir Yonkou tayfası olacaklar. Zoro zaten fiziksel olarak iyi seviyeydi. Buradan itibaren gücünü katlamış olacak yine de elde ettiği güçler Katakuri gibi bir rakibe karşı işe yaramaz. Yukarıda saydığım yeteneklerde ustaşamadığı sürece yenmesi zor olacaktır.

Şu videodaki görü yeteneğiyle Luffy'nin saldırılarının içinden geçmesini gördükten sonra yok arkadaş Zoro vs Katakuri= %90 Katakuri. Fanlığa gerek yok.

Bu konuyu açan arkadaş Zoro'yu eziklemek için açmış sanki.

Son düzenleme:
Zoro'nun gözlemi çok küçümseniyor. Bir tık gözlem daha kasarsa Kata'ya karşı %55 derim. Tabi dövüş içinde gelişmesi şartıyla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık