Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Cavendish

Sonuç ne olur?

• Zoro (rahatça)

Kullanılan: 93 45.1%
  • Zoro (orta zorlukta)

Kullanılan: 68 33.0%
  • Zoro (zorlanarak)

Kullanılan: 33 16.0%
  • Berabere

Kullanılan: 2 1.0%
  • Cavendish (zorlanarak)

Kullanılan: 13 6.3%
  • Cavendish (orta zorlukta)

Kullanılan: 9 4.4%
  • Cavendish (rahatça)

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    206
Ben Hakuba > Zoro demedim. Zoro, Cavendish'i az biraz zorlanarak alır. Ama Hakuba bariz şekilde Zoro ile eşit seviyede.

Çünkü bu seride Mihawk dahil muhtemelen Hakuba kadar hızlı bir kılıç ustası yok.

Hız bir sürü eksiği kapatır.

Bana sorarsanız Zoro'nun da tek dezavantajı hız mevzusu.

O vücutla Zoro'dan da çok hızlı olmasını beklemek hata olur zaten.

Rebeca'nın az biraz tepki verdiği hakuba bana abartı geliyor. Op klasik abartısı, Sabo falan konuşuyor ama sonuçta öyle yorum yapıyor. Yonkou deviren yumruğu unutmayalım.

Zoro alır.

Ben Hakuba > Zoro demedim. Zoro, Cavendish'i az biraz zorlanarak alır. Ama Hakuba bariz şekilde Zoro ile eşit seviyede.

Çünkü bu seride Mihawk dahil muhtemelen Hakuba kadar hızlı bir kılıç ustası yok.

Hız bir sürü eksiği kapatır.

Bana sorarsanız Zoro'nun da tek dezavantajı hız mevzusu.

O vücutla Zoro'dan da çok hızlı olmasını beklemek hata olur zaten.
Hakuba bariz şekilde Zoro ile eşit falan değil, hız sadece güce dair bir unsurdur. Hızlı olup kaybeden tonlarca karekter var. Eğer hızla iş olsaydı Luffy, Usopp'un adasından çıkamazdı.

Hız mevzusunu diğer mangalarda, animelerde görüyor zevke gelip opa uyarlıyorsunuz ama bu dünyada öyle bi durum yok.

Hakuba bariz şekilde Zoro ile eşit falan değil, hız sadece güce dair bir unsurdur. Hızlı olup kaybeden tonlarca karekter var. Eğer hızla iş olsaydı Luffy, Usopp'un adasından çıkamazdı.

Hız mevzusunu diğer mangalarda, animelerde görüyor zevke gelip opa uyarlıyorsunuz ama bu dünyada öyle bi durum yok.
Hakuba Zoro'nun saldırılarından çok rahat sıyrılır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık