Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Boa Hancock

Roronoa Zoro vs Boa Hancock

• Kullanılan toplam oy
    151
Hancock amiral üstü gücü mü var da Mingo'dan üstün oluyor. Lufy bu adamları fersah fersah aştı zaten. Yeni shichileri sıralarken Law ile Hancock peş peşe değil miydi? Ortalama o seviyededir. Ayrıca bu kadın hani Shichilik yapmayacaktı? 2 sene geçti hala bırakmamış.

Ama her şeye rağmen Hancock H. Haki sahibi, H. Hakisi etkinse amirale yakın çıkabilir ve hatta eşitte olabilir. Her şey H. Hakisine bağlı.
Dof'a da Amiral seviyesi üstü diyorsun ama onunda Shichi ünvanını kaybetmemek için neler yaptığını gördük Selim. Bu konu üzerinden özellikle Hancock'un Dof'un yarısı kadar bile o ünvana değer verdiğini görmedik. Ordaki güç sıralamasıysa, başka. Ama ben sana diyorum ya Aokiji'nin sözüyle neyi anlatmaya çalıştığı önemli. Ona göre sonuç değişir benim açımdan.

Dof'a da Amiral seviyesi üstü diyorsun ama onunda Shichi ünvanını kaybetmemek için neler yaptığını gördük Selim. Bu konu üzerinden özellikle Hancock'un Dof'un yarısı kadar bile o ünvana değer verdiğini görmedik. Ordaki güç sıralamasıysa, başka. Ama ben sana diyorum ya Aokiji'nin sözüyle neyi anlatmaya çalıştığı önemli. Ona göre sonuç değişir benim açımdan.
Aokijinin o sözünü atar mısın :D

Anket tablosu komedi la :D

Momonga dediğiniz adam, seride tek yeme yarışı içinde olan koramiral rütbesinin bir ferdi sadece.

Hancock dediğimiz hatun Zoro'nun iradesi karşısında iliklerine kadar titrer, dünyada böyle erkekler de mi varmış der.

Hancock iki yıl önce Smoker'ı durdurmuş bir hatun. Şimdiki Smoker'ı Zoro ne hale sokar ?

Hancock'u güç olarak kıyaslayabildiğiniz adamların iki yıl sonrasında esamesi bile okunmaz.

Tanrısı sadece güç olan bir adam karşısında Hancock'un önde olmasının izahatı yok yani :/
Tam olarak bu işte.:good:

Anket tablosu komedi la :D

Momonga dediğiniz adam, seride tek yeme yarışı içinde olan koramiral rütbesinin bir ferdi sadece.

Hancock dediğimiz hatun Zoro'nun iradesi karşısında iliklerine kadar titrer, dünyada böyle erkekler de mi varmış der.

Hancock iki yıl önce Smoker'ı durdurmuş bir hatun. Şimdiki Smoker'ı Zoro ne hale sokar ?

Hancock'u güç olarak kıyaslayabildiğiniz adamların iki yıl sonrasında esamesi bile okunmaz.

Tanrısı sadece güç olan bir adam karşısında Hancock'un önde olmasının izahatı yok yani :/
Hancock başka hacı.. Sen onu diğerleriyle karıştırma.

Ünvanı salla, o yüzden Sengoku'nun dedikleri boş diyorum ya. Hancock'un gücü filmde öyle aman aman değildi. Film be kadar gerçekle bağlantılı tartışılır ama, seride aktif bir karakteride bir danışırlar sanırım. Aokiji tam olarak ne demişti unuttum.

Zoro'nun 1 arc sonra geleceği seviyeyi düşünün. Sonra bunu gökten inme bir güçle değilde eğitiminin meyvesiyle yapaacğını Ashura mashura yardıracağını düşünün. Sonra Marco'yu Jozu'yu Vista'yı düşünüp bu üçlünün Hancock'a neler yapacağı konusunda fikir yürütün. Zoro'nun bunlardan birini alacağını düşünürsek eğer durum belirgin benim için. Zoro biçer Hancock'u.
Seri sonunda Luffy ve Zoro,muhtemelen, One Piece evreninde yaşayan en güçlü 3-4 adamdan biri olacaklar. Zoro er ya da geç Hancock'u biçecek seviyeye gelecek zaten. Hatta Franky falan da o seviyelere gelecek.(Sanji gördüğü gibi taşa dönüşüyor.Asla alamaz. :D) O yüzden şimdiye bakalım ...

Bir istisna yaptım Zoro için. Ne var bunda. :S
Zoro bir istisnayı hak etmiyor. :S

Seri sonunda Luffy ve Zoro,muhtemelen, One Piece evreninde yaşayan en güçlü 3-4 adamdan biri olacaklar. Zoro er ya da geç Hancock'u biçecek seviyeye gelecek zaten. Hatta Franky falan da o seviyelere gelecek.(Sanji gördüğü gibi taşa dönüşüyor.Asla alamaz. :D) O yüzden şimdiye bakalım ...

Zoro bir istisnayı hak etmiyor. :S
Alamaz diyek o zaman. Daş olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık