Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Boa Hancock

Roronoa Zoro vs Boa Hancock

• Kullanılan toplam oy
    151
Hancock alir diye dusunuyorum.2 yil once zoro ve luffy ye zarar verebilecek hatta alabilecek bir adam olan momonga bu kadini gorunce tirsiyordu.
2y sonrasi arada ucurum olacagini dusunmuyorum.

Hmm olabilir. Ama Aokiji'nin daha önce hiç bir erkeğin ayak basmadığı bir ada hakkında bu şekilde bilgisi olması da garip. Diğer taraftan hatırladığım halk daha çok Dof'u sevdiğinden dolayı öyle bir şey oluyordu. Halk Dof'u kahraman olarak görüyordu.
Hancock ancak Kuzan gibi karı kızı sulananlar karşısında iş yapar. Smoker'a dalarken zerre umursamayan Kuzan olunca sadece sinirlenmekle yetiniyor. Dof istese Luffy'yi kurtarırdı orada. Açıktan bırakın gitsinler dedi. Hancock mecburiyetten gelirken Dof denizcilere posta koyuyordu.

Bu arada koca Ace Nasıl olurda Smoker'a karşı Hancock kadar etki edemez, çok düşündürücü. Hemde Smoker'da o Zaman haki yoktu.

Anket tablosu komedi la :D

Momonga dediğiniz adam, seride tek yeme yarışı içinde olan koramiral rütbesinin bir ferdi sadece.

Hancock dediğimiz hatun Zoro'nun iradesi karşısında iliklerine kadar titrer, dünyada böyle erkekler de mi varmış der.

Hancock iki yıl önce Smoker'ı durdurmuş bir hatun. Şimdiki Smoker'ı Zoro ne hale sokar ?

Hancock'u güç olarak kıyaslayabildiğiniz adamların iki yıl sonrasında esamesi bile okunmaz.

Tanrısı sadece güç olan bir adam karşısında Hancock'un önde olmasının izahatı yok yani :/

Hancock ancak Kuzan gibi karı kızı sulananlar karşısında iş yapar. Smoker'a dalarken zerre umursamayan Kuzan olunca sadece sinirlenmekle yetiniyor. Dof istese Luffy'yi kurtarırdı orada. Açıktan bırakın gitsinler dedi. Hancock mecburiyetten gelirken Dof denizcilere posta koyuyordu.

Bu arada koca Ace Nasıl olurda Smoker'a karşı Hancock kadar etki edemez, çok düşündürücü. Hemde Smoker'da o Zaman haki yoktu.
Hancock zorla gelmedi. Hatta umurunda bile değildi. Luffy için kabul etti la. Ayrıca Aokiji'ye dalıyordu Marco'Nun koruduğunu gördü. Ayrıca sadece Aokiji de değil. Sengoku da övdü kadını. Bilemiyorum gücünü görmedik bence.

@Densetsu no Samurai

Dostum Zoro'yu savunmak için seçtiğiniz sözler cidden komik duruyor.:D Yok kayanın kıskacanağı adam yok tanrısı güç olan adam felan.:D Zoro'nun geleceği seviyeyi kestirmek zor değil. Ama önemli olan Hancock'un gücünün tam olarak ne kadar olduğu şu an için. Hancock'un bence tam gücünü görmedik. Yukarda da bahsettiğim gibi Aokiji eğer ki gücünden kasıtta bulunuyorsa Zoro yenemez Hancock'u.

Zoro alır.
Biri de Shanks vs Hancock konusu açsın
Shanksın kafa kıyak ya Hancock taşa çevirir :S

Hancock zorla gelmedi. Hatta umurunda bile değildi. Luffy için kabul etti la. Ayrıca Aokiji'ye dalıyordu Marco'Nun koruduğunu gördü. Ayrıca sadece Aokiji de değil. Sengoku da övdü kadını. Bilemiyorum gücünü görmedik bence.
Sence amiral eder mi? Mf'de ne yaptı? Korları Barto bile eziyor la. Umrunda değil ama o adayı başına yıkarlar. Sen Sengoku'ya ne bakıyorsun, o Jinbei falan herkesi kayıp olarak görüyor. Zoro'ya hiç mi inanmıyorsun.

Belki H. Hakisi ile iş yapar ama Zoro'da da çıkacak Nasıl olsa.

Sence amiral eder mi? Mf'de ne yaptı? Korları Barto bile eziyor la. Umrunda değil ama o adayı başına yıkarlar. Sen Sengoku'ya ne bakıyorsun, o Jinbei falan herkesi kayıp olarak görüyor. Zoro'ya hiç mi inanmıyorsun.

Belki H. Hakisi ile iş yapar ama Zoro'da da çıkacak Nasıl olsa.
Bilemiyorum hiç Selim. Jinbei'yi Big Mom da kayıp olarak görüyor la.:D Zoro'ya inanıyorum ama Dof'tan yüksek seviyeyse Zoro'ya inanmam yetmez.

Bilemiyorum hiç Selim. Jinbei'yi Big Mom da kayıp olarak görüyor la.:D Zoro'ya inanıyorum ama Dof'tan yüksek seviyeyse Zoro'ya inanmam yetmez.
Hancock amiral üstü gücü mü var da Mingo'dan üstün oluyor. Lufy bu adamları fersah fersah aştı zaten. Yeni shichileri sıralarken Law ile Hancock peş peşe değil miydi? Ortalama o seviyededir. Ayrıca bu kadın hani Shichilik yapmayacaktı? 2 sene geçti hala bırakmamış.

Ama her şeye rağmen Hancock H. Haki sahibi, H. Hakisi etkinse amirale yakın çıkabilir ve hatta eşitte olabilir. Her şey H. Hakisine bağlı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık