Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro & Sanji vs. Donquixote Doflamingo & Charlotte Katakuri

Hangi takım kazanır?

• Zoro&Sanji parçalar

Kullanılan: 60 38.5%
  • Katakuri&Doflamingo inletir.

Kullanılan: 96 61.5%

• Kullanılan toplam oy
    156
Yoo ciddiyim. Dof neyle zoroya zarar verecek? King bile bedenine ulaşamadı. Herşeyi 3 kılıçla blokladı. Dof kesilmeyen birisi değil. Dofun uyanışı bile ölü haldeki luffyi azıcık deliyor.
Daha geçen bölüm kan kusturdu ne ulaşamaması? Vücuduna bakınca yıprandığı net olarak belli oluyor zaten. Zoro ve Sanji beraber savaşsa bile Doff'u yenemezlerdi.

Bu Kata Yonko falan mı yav…? Hayır Luffy bu adamı yenerken… ne ileri seviye silahlanma ne de ileri seviye kral haki biliyordu. Hatta gözlemi bile açtı ama tam kullanamıyordu Kata gibi… ama noldu…? İradesiyle yendi. Zoro şu an Kata’yı öper. He olay gözlemse… O zaman Kata’yı Amiraller falan da alamaz bu mantıkla… :d

Bu Kata Yonko falan mı yav…? Hayır Luffy bu adamı yenerken… ne ileri seviye silahlanma ne de ileri seviye kral haki biliyordu. Hatta gözlemi bile açtı ama tam kullanamıyordu Kata gibi… ama noldu…? İradesiyle yendi. Zoro şu an Kata’yı öper. He olay gözlemse… O zaman Kata’yı Amiraller falan da alamaz bu mantıkla… :d
Yine gözlem hakisi bir Zorici tarafından küçümseniyordu :D

O Dövüşün temel şeylerinden biri de hız ve gözlem hakisi yani Zoro nun en az gelişmiş olduğu bölümler

Yine gözlem hakisi bir Zorici tarafından küçümseniyordu :D
Küçümsemiyorum yav… sadece çok abartıldığını düşünüyorum. Yani bakıyorum okuyorum sonra bir anda Wcı Luffy’nin bu adamı yendiği aklıma gelince beni bir gülme tutuyor…:ehe:
O Dövüşün temel şeylerinden biri de hız ve gözlem hakisi yani Zoro nun en az gelişmiş olduğu bölümler
Hepsinde Kata kat ve kat Luffy den üstündü… ayrıca Sıkıntı yok ve Zoro’ya üç rounda hak… dövüş içinde geliştirsin onları… :D

Amirallerin gözlemi zayıf mı ki? Akainu, Marco ve Vista'nın hakili saldırısını gözlem sayesinde atlatmadı mı? Daha kimsede görememişken bu adamlar gelişmiş silahlanma kullanıyordu :D .

Zoro ve Sanji Doffu üzer.
Eski Zoro ve Sanji, Doff'u üzemez. Adam Sanji'ye ağır üstünlük kurmuştu. Law sayesinde kurtuldu. Zoro'ya olacak olan şey de farklı değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık