Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
Yahu luffy gear yeteneğini ne kadar kullandı da öyle abartacağın kadar acı aldı diyebiliyosun.adam şuan 4.vitese çıktı ona bile dayanıyor.bunu sebep olarak göstermen biraz saçma olmuş.kaldıki enies lobbyden sonra acı çekme durumunu aşmıştır bile. zoronun sadece oz’dan aldığı darbeler bile onu bayağı bayağı yıpratmıştır.ondan önce ryuma var.en sonunda da kumayla teke tek dövüşebilecek kadar ayakta kalabildi.kumanın attığı devasa şok dalgasından sonra bile ayağı kalkıp saldırıyor kesiyor ve üstüne luffy’nin acılarını alıyor,bak bak aradan biraz zaman geçiyor tayfa onu o halde görmesin diye başka yere gidip orda ayakta bekliyor.daha ne olsun ya bu adamın dayanıklılıkta 1 numara olduğuna dair :bilmem:ODA bunu gözlerimize soka soka gösteriyor ama siz göremiyorsunuz pes valla
Luffy'nin G4'ün baskısına dayanması bu tekniklerin etkisinin az olduğunu göstermez. Aksine Luffy'nin fiziksel durumunun ve dayanıklılığının ne derece yüksek olduğunu gösterir. G2, G3 tekniklerinin çıktığı zamanları unutmuşsun galiba, bu teknikleri sıradan, vücuda herhangi bir etkisi olmayan teknikler gibi gördüğüne göre. Yahu Zoro'nun yıpranması ile Luffy'nin yıpranma durumu kıyas edilemeyecek düzeyde diyorum, sen hala Zoro da yıprandı vesaire diyorsun. Luffy o arkta daha önce hiç yapmadığı bir şeyi yaptı. G2+G3 aynı anda kullandı. Tayfanın sözlerinden o yaptığı olayın bile ne kadar büyük bir şey olduğunu görebilirsin. Adam bunları yaparken bir yandan da savaşıyor diyorum, sen hala Luffy'nin acılarını aldı deyip en dayanıklı diyorsun. Luffy o acılara rağmen savaştığında 2-3 gün içerisinde tekrar savaş moduna geçmesine rağmen, Zoro o acıları aldıktan sonra 3 ark boyunca o acıların sıkıntısını yaşadı. Oda bunları da gösteriyor ama tabi anlayana.:sapkali:

Luffy'nin G4'ün baskısına dayanması bu tekniklerin etkisinin az olduğunu göstermez. Aksine Luffy'nin fiziksel durumunun ve dayanıklılığının ne derece yüksek olduğunu gösterir. G2, G3 tekniklerinin çıktığı zamanları unutmuşsun galiba, bu teknikleri sıradan, vücuda herhangi bir etkisi olmayan teknikler gibi gördüğüne göre. Yahu Zoro'nun yıpranması ile Luffy'nin yıpranma durumu kıyas edilemeyecek düzeyde diyorum, sen hala Zoro da yıprandı vesaire diyorsun. Luffy o arkta daha önce hiç yapmadığı bir şeyi yaptı. G2+G3 aynı anda kullandı. Tayfanın sözlerinden o yaptığı olayın bile ne kadar büyük bir şey olduğunu görebilirsin. Adam bunları yaparken bir yandan da savaşıyor diyorum, sen hala Luffy'nin acılarını aldı deyip en dayanıklı diyorsun. Luffy o acılara rağmen savaştığında 2-3 gün içerisinde tekrar savaş moduna geçmesine rağmen, Zoro o acıları aldıktan sonra 3 ark boyunca o acıların sıkıntısını yaşadı. Oda bunları da gösteriyor ama tabi anlayana.:sapkali:
Yaa hee hee sen mangayı böyle okumaya bakmaya devam et.luffy g2+g3 aynı anda kullandı lucciye karşı,sen ilk defa kullandı diyosun.nasıl takip ediyon mangayı:hhh:şimdi bu söyleceğim bilgidende haberin yoktur senin; gear yeteneği luffy’nin vücuduna kan dolaşımının normalden çok hızlı olmasını sağlıyor.normal bi insan olsa çoktan bütün organları patlardı ama luffy lastik olduğu için hiçbişey olmuyor tek dezavantaj dayanıklılığı azalıyor yorgunluk acı vs durumu yaşıyor.bunu bayağı bayağı aştıki şuan 4. Vitese çıktı ve ona bile dayanıyor.bak tekrar tekrar söylüyorum enies lobbyden sonra bu dayanıklılığın azalma sorununu aştı.bu farkı blueno ile olan dövüşüne bakıp anlayabilirsin orda zar zor nefes alıyordu hatta,gear yeteneğini ilk açtığında.senin bu şekilde abartılı anlatmana rağmen lucci ile olan dövüşte luffy’nin dövüş sonunda bayılması gerekirdi ama bayılmadı.bu kadar abartmana gerek yok yani.luffy’nin thriller barkta dövüşten sonra bayılmasının sebebi aldığı gölgelerden ibarettir,gear yeteneğinin çok fazla bi etkisi olmamıştır.halen daha ısrar edeceksen tartışmanın bi anlamı yok.

Yaa hee hee sen mangayı böyle okumaya bakmaya devam et.luffy g2+g3 aynı anda kullandı lucciye karşı,sen ilk defa kullandı diyosun.nasıl takip ediyon mangayı:hhh:şimdi bu söyleceğim bilgidende haberin yoktur senin; gear yeteneği luffy’nin vücuduna kan dolaşımının normalden çok hızlı olmasını sağlıyor.normal bi insan olsa çoktan bütün organları patlardı ama luffy lastik olduğu için hiçbişey olmuyor tek dezavantaj dayanıklılığı azalıyor yorgunluk acı vs durumu yaşıyor.bunu bayağı bayağı aştıki şuan 4. Vitese çıktı ve ona bile dayanıyor.bak tekrar tekrar söylüyorum enies lobbyden sonra bu dayanıklılığın azalma sorununu aştı.bu farkı blueno ile olan dövüşüne bakıp anlayabilirsin orda zar zor nefes alıyordu hatta,gear yeteneğini ilk açtığında.senin bu şekilde abartılı anlatmana rağmen lucci ile olan dövüşte luffy’nin dövüş sonunda bayılması gerekirdi ama bayılmadı.bu kadar abartmana gerek yok yani.luffy’nin thriller barkta dövüşten sonra bayılmasının sebebi aldığı gölgelerden ibarettir,gear yeteneğinin çok fazla bi etkisi olmamıştır.halen daha ısrar edeceksen tartışmanın bi anlamı yok.
Aaa öyle miymiş? Göstersene mangada bana o yeri? Ondan sonra diğer yazdıklarını cevaplayacağım. Hadi bakalım, seni bekliyorum. :)

Birader sen şaka mısın? Millet sabrıyla mı oynuyorsun? Kasten trollük yapıyorsun herhalde başka açıklaması olamaz bu yazdıklarının ya da cidden bi problem var sende.

Ya hadi hepsini geçtim, diğer hepsine bir şekilde kılıf bulursunuz saçma sapan da olsa, anlarım. Ama Enel'e hangi akla hizmet oy verilmiş yahu. Zoro'yu on saniyede paketleyip kendine secde ettirdi adam. :D

Sadece Hordy ve Caesar'ı alma ihtimali vardı. Hordy'yi aldı bile sayılır hatta. Ki kendisi güç farkına göre, tayfanın karşılaştığı gelmiş geçmiş en ezik rakipti. İlk kez Lufy ile bir rakibi arasında bu kadar uçurum vardı.
Caesar'ı da adamın fiziksel gücü pek yok diye yenerdi. O da gazlardan fırsat bulup yanına sokulabilirse.
Diğer hiçbirini alamazdı. Belki Kuro'yu alırdı. O da zor ihtimal.

Buggy'ye oy verenleri de anlamadım. Zoro'nun o zamanlar hakisi yok. Islatıp mı kesecek Buggy'yi. :D

Son düzenleme:
Buggy kim yahu Allah aşkına? Kılıcın dipçiğiyle ağzını yüzünü kırar Zoro. Korkağın teki, beş para etmez bir karakter.

Şöyle bir baktım.Buggy,Kuro,Hody ve Caesarı alır demişim.Buraya bir de Krieg ekleyeyim.Arlong konusunda kararsızım.İş kılıç düellosuna dönerse nanay da fiziksel olarak yüklenirse kafa kafaya gider burası.Croco,Lucci,Enel,Doffy,Craker ve Katakuri ihtimal dahilinde değil malesef.
Dofyy i alır diyenlere şaşıyorum zaten adamın kuş kafesini haki kullanarak kesmeyi bırak durduramadı bile nasıl yenecek

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık