Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
Dikkat edersen çok fark yoktur demiştim.Onun dışında Luffy ve Zoro zaten serinin başında aşağı yukarı aynı güçteydiler.Çünkü o zamanlar daha ikisinin de potansiyelini ortaya çıkaramadığı zamanlardı.Luffy zamanla Zoro'dan güçlü bir hale geldi.
Katılmıyorum. Bu senin kişisel yorumun. Luffy Zorodan seri başında da fiziksel olarak güçlüydü, şimdide güçlü.

Katılmıyorum. Bu senin kişisel yorumun. Luffy Zorodan seri başında da fiziksel olarak güçlüydü, şimdide güçlü.
E amaç zaten kişisel yorumlarımızı yazmak değil mi ? Kesin olsa neden tartışmaya gireyim ki ? Onun dışında Luffy Zoro'dan seri başında fiziksel olarak kuvvetliydi ben aksini iddaa etmiyorum zaten.Sadece yakındı diyorum.Luffy yendiyse Zoro'da çok çok zorlanarak yenebilir diyorum.

Evet. Adam kılıcını kullanamadığında kullanmış yumruğu işte. Buggy'nin de bir dayanıklılığı yok zaten.
Olabilir tabi niye olmasın. Ama Buggy komedi unsuru olması ve korkak olması dışında çok da güçsüz değil. Meyvesi de kılıç ustalarının antisi olduğu gibi yavaş rakiplere karşı da etkili olabilecek bir meyve. Luffy gibi hızlı birinin saldırılarından nasıl sıyrıldığını da unutmamak gerek. Zaten hep abuk subuk şekilde yeniliyor Buggy.

Zoro'nun da Luffy'nin de normal şartlarda Enel'i alması imkansızdı. Ha Luffy nasıl yendi. Enel'in meyve Luffy'ye karşı hiçbir işe yaramadı öyle yendi. Yoksa Enel o meyveyle eğer Shabondy adasında Kizaru'nun yerine gelse durum aynı olurdu. Tüm novaları teklerdi. Adamın meyvesi direk amiral meyvesi. Amiraller hariç en iyi logia hatta magu magu hariç en iyisi.

Enel'i nasıl alıyor anlamış değilim. Paspas olmamış mıydı :D
Orda farklı senaryo işledi, yoksa Oda indirtecek olsa Zoro'ya da indirtebilirdi ama küçük bi yardım ile. Mesela Zoro Robin'i indirdiğini görünce bodoslama saldırıp elektrik yediği için yeri öpüyor doğru ama sonrasında Wiper'da kairoseki olduğunu öğreniyor, hatta bu şeytan meyvesi kullanıcısının gücünü emen şey diyor. Demek ki o sırada ellerinde araç vardı Enel'i yenebilecek. Wiper Enel'i kısa süre etkisiz hale getirmişti üstelik, işlerini garantiye almak için kairoseki ile tuttuktan sonra kesip atabilirlerdi Enel'i ama... O zaman bu One Piece olmazdı :( One Piece hiçbir zaman böyle olmadı çünkü. Günümüzde hala böyle yapmadılar şöyle yapmadılar çemkirmesi görüyoruz, en başından beri yapmıyorlardı zaten :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık