Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Roronoa Zoro - Kral Haki

Konuyu Nasıl Buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    98
  • Anket kapatılmış .
Çıkmama ihtimali yoktu. Çok geçe kalmadan gösterilmiş olması iyi oldu. Ne kadar geç olursa o kadar saçma duracaktı çünkü.

@Densetsu no Samurai Nostradamus ile akrabalığın var mı ?
Yav bir yandan seviniyorum bir yandan üzülüyorum. Zoro'nun hayrına bir şey çıkınca hala bir yerden kıvırmaya çalışan insanlar var. Arkadaş.. Yıllarca Zoro'nun zirve bir karakter olmasını hazmedemedin, Zoro'nun yerini doğru tayin eden kişilerle dalga geçtin bugün geldiğimiz noktada hala aynısın. Hata etmişim de yanlış yapmışım de ama hala kıvırmaya çalışma. Komik bile gözükmüyorsun artık. Dalga konususun. Op'un Sanji'sisin. Bırak bu işleri artık ya. Biat et, rahat et! :bilmem:

Konunu okumamıştım. Ancak şu gercek bahsettiğin gibi çok fazla gösterim vardı bu konu üzerine. Heleki wano arc da zoronun ciddiyet sahnesinde gözlerine zoom atılması ve sürekli bir şeytani aura yayması destekliyordu . Bide brook var tabi. Odanın mangaya sızmış hali ?

Zoro ruhuyla ilüzyon yapıp Ashura çıkarıyor.Kaku haklıydı.Kral hakiyle yapılıyor birde yeşil saçlı olmak kılıç koklamak lazım öyle herkes yapamaz yani.
Senin ruhun benimkinin önünde diz çöker tövbe ister olayını daha Enies Lobby'de başarmış işte Zoro.Nihat Doğan Zoro'dan çarpmış bu muhabbeti.

Zoro da kral haki çıkar. Ele ayağa düştü herkeste çıkar.:D İleri seviye kullanım önemli bu saatten sonra öyle duruyor.
Bir kere şaşırt be.:hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık