Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Roronoa Zoro - Gözlem Haki

Geleceği görenlerdeki hakiyi de gördük. Normal şartlar altında iyi gözlem üst düzey tüm karakterlerde olması lazım ama çok da kullanan var mı? Olmasına gerek var mı, Op içinde gerek yok.

En gelişmiş Gözlem Usoppta olabilir.Sürekli korkarak yaşadığı için hep aktif olarak kalacaktır gözlem hakisi uyurken bile o yüzden baya gelisir gözlemi.

Zoro'ya geleceği görmesi için çok iyi bir hoca bulup eğitime yolladım ama nolmuş buna ;

Son düzenleme:
Dövüşsel gözlem hakisi (artık ne demekse) seri başından beri çok iyi olan Zoro rakiplerinden biner tane kesik yiyor. Bu inanılmaz güçlü rakiplerin bin atağı Zoro reyizi indiremezken Zoro dövüş sonu gelen vahiy ile inanılmaz güçlü rakiplerinin işini tek vuruşta bitiriyor. Adam resmen kılıç ustalığının bug ını bulmuş
Bay 1 dövüşü hariç,zoro hiç havadan powerup almadı.yanlış yorumlamışsın dövüşleri

Bay 1 dövüşü hariç,zoro hiç havadan powerup almadı.yanlış yorumlamışsın dövüşleri
doğru diyorsun, zaten kami samaya inanmadığını kendisi de söylemişti(o nika samaya inanıyor). o yüzden vahiy gelmesi mantıksız hem biliyorsun ki insanlar bişeyleri anlatırken analoji kullanır. burada vahiyden kasıt kılıç ustası olduğundan mütevellit bu güce zaten sahip olması fakat bi türlü sonuca ulaştıramaması, ama sonra bi anda her şeyin çorap söküğü gibi çözülüyor olması garip. bu mesaj daha çok, pilot gereği uzatıldıkça uzatılan dövüşlerin bi anda bitmesinin saçmalığına vurguydu, zoronun rakiplerini indirecek yeteneklere sahip olmamasıyla alakalı değil ki havadan değil bizatihi dövüşürken güçlenen karakterlerden biri yani havadan değil yine sözün özü kendiden geliyor, diğer karakterler gibi.

Zoro Kata dan 100 yıl eğitim alsa belki bizim tayfa onu bakkala ekmek almaya gönderirken kaybolmadan gidip gelebilir.

Zoro Kata dan 100 yıl eğitim alsa belki bizim tayfa onu bakkala ekmek almaya gönderirken kaybolmadan gidip gelebilir.
Ona bakarsan luffyde salak olmasına rağmen ne hikmetse seçtiği her karar mantıklı çıkıyor , yön bulma olayı işin esprisi ,shiryu uyanış falan açarsa birde o zaman zoroya katanınkinden 100 kat daha fazla gözlem hakisi lazım olucak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık