Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rorona Zoro & Sanji vs. Jack

Kim Saf Dışı Bırakır?

• Zoro.

Kullanılan: 16 23.2%
  • Sanji.

Kullanılan: 3 4.3%
  • Zoro ve Sanji birleşirse ancak öyle yenerler.

Kullanılan: 35 50.7%
  • Jack her türlü galip gelir.

Kullanılan: 15 21.7%

• Kullanılan toplam oy
    69
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sağ kol>Dof çünkü bence. Kaido da Doflamingo'yu ezikledi güçsüzsün diye.

Dof fanlığından mı uzatıyorsun anlamıyorum ki. Dof'a karşı Law 1-2 saat dövüşemezken Zoro ve Sanji nasıl 12 saat dövüşecek Jack'e karşı. Buna cevap vereceksen ver Dof-Jack muhabbetini karıştırmadan.
Dof fanı değilim hiçde sevmem kendisini ama şuan Jack'i yüceltip Dof'u ezikleyen sensin
Ayrıyetten Jack'de yenildi oda ezik o zaman

Law dövüşemezken Zoro ve Sanji 12 saat nasıl dövüşecek????

Evet forum cevap bekliyorum.
Dof'un meyvesinden kolayca kaçıp kolay atak yapamazsın bana göre savunması'da çok iyi Jack'in meyvesine gelicek olursak 12 saat dayanılabilir hızlı oldup olmadığını bilmiyorum Jack'in Doflamingo karşısında 12 saat olmaz ama Jack karşısında 12 saat olur

Dof'un meyvesinden kolayca kaçıp kolay atak yapamazsın bana göre savunması'da çok iyi Jack'in meyvesine gelicek olursak 12 saat dayanılabilir hızlı oldup olmadığını bilmiyorum Jack'in Doflamingo karşısında 12 saat olmaz ama Jack karşısında 12 saat olur
Law 1 saat bile dövüşemedi. Ama Jack ile Zoro veya Sanji 12 saat dövüşüyor. Haterlıktan başka bir şey sunmuyorsun bana yazdıklarında kusura bakma.

Ankette yanlış oy vermişim de neyse ancak beraber dalarlarsa şansları olur. Orada da %70 Jack kazanır görünene göre. Görmediğimiz teknikler olduğunu düşünürsek ve beklenti açısından konuşursak beraber yenerler teke tekte yenemezler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık