Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rorona Zoro & Sanji vs. Jack

Kim Saf Dışı Bırakır?

• Zoro.

Kullanılan: 16 23.2%
  • Sanji.

Kullanılan: 3 4.3%
  • Zoro ve Sanji birleşirse ancak öyle yenerler.

Kullanılan: 35 50.7%
  • Jack her türlü galip gelir.

Kullanılan: 15 21.7%

• Kullanılan toplam oy
    69
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Inu ve Neko yerine Sanji ve Zoro ikilisini koyuyoruz. Jack'e karşı yarım gün biri yarım gün biri mücadele ediyor. Jack'i indirebilirler mi, indirirse hangisi indirir?

Zoro/Sanji

Tayfanın Luffy'le birlikte ana gücünü oluşturmaktadırlar. Zoro, Mihak'tan eğitim almış ve Bososhoku Haki'de uzmanlaşmışken, Sanji Kenbunshoku Haki'de daha iyidir. İkisi de iki yıllık aradan sonra oldukça gelişmiş ve büyük bir sıçrama yapmıştır. Sanji'yi daha tam olarak göremesek de, Zoro neredeyse bir şehir kadar büyük olan Pica'nın duvarlarını kağıt gibi kesip atmıştır.

Jack

Yonko'lardan biri olan Kaido'nun adamıdır. Üç afet olarak bilinen varlıklardan biridir. Seride görülen en büyük kafa ödülüne sahiptir. Mamut türü antik zoan yemiştir. Inu ve Neko gibi iki güçlü karakterle ard arda, günlerce dövüşecek kadar dayanıklıdır. Fiziki gücü üst seviyedir ama hantal da bir görüntü çizmiştir. Amiral yolu kesecek kadar gücüne güvenen biridir.​

Son düzenleme:
İçimden bir ses Zoro ve Sanji ikilisi Neko ve İnu ikilisini tokatlar diyor. O yüzden Jack'i de tokatlarlar. Hatta Zoro'nun bile tek şansı olabilir.
Katılıyorum hele Zoro ilk dalan olursa Sanji'ye laf vermemek için ilk 12 saatte işi bitirir. Yalnız Sanji'nin henüz İnu-Neko kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum.

Yani Jack>Dof dersem ya da Jack=Dof desem ve Dof vs Law'ı örnek göstersem Jack ikisini de yener sırayla. Law'dan güçsüz zaten ikisi.

Law Dof'a dayanamıyorken Sanji veya Zoro Jack'e karşı 12 saat dayanabilir mi?

Roronoa Zoro

İkisi de birbirlerine üstün görünmek için 1v1 de veremeyecekleri hasarı verirler Jack'e . Zorda olsa alırlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık