Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roger Kaido'nun Rakiplerine Karşı

Roger nereye kadar gider?

• 3.Aşamada takılır(Kral Hakili luffy vs Roger)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    129
Ada büyüklüğünde yumruk yapması daha güçlü olduğu anlamına gelmiyor. Saldığı haki ve çevreye verdiği etki belli zaten Roger'la Wb'nin.

Binlerce kat büyüğü ne ya milyonlar filan deseydin az olmuş :D
Luffy'nin boyu 1,74. Ortalama bir erkek elinin genişliği 3,5 inç. Yumruğu da 3,5 inçlik bir küp olarak ele alıyorum. Yumruğun hacmi 1 metreküp falan. Luffy, Gear 4 formunda aşağı yukarı 4 metre oluyor. Yumruğu da 10 metreküp olsun hadi. Onigashima'nın çapı 5 kilometre olsa Luffy'nin yumruğu 125.000.000.000 metreküp oluyor. Haklısın, binlerce küçük olmuş. 12,5 milyar kat daha hacimli.

Varsayımlarla hesaplama yapmama gerek kalması da işin komik kısmı. Yapılan hesaplamalarda da hata payı çok çok fazla olacaktır. Anlayabilmen için küçük bir örnek veriyorum; yumruğun uzunluğu 40 metre olsa, komple G4 vücudundan 1000 kat hacimli oluyor zaten. O yumruğun ne kadar büyük olduğunu anlayabildiğini düşünmüyorum dolayısıyla.

Roger ile WB sahnesi ile benzer bile değil bu, harbi Roger gömeceğiz diye benzer olmayan sahneler üzerinden kıyas yapıyorsunuz yav. Roger ile WB'nin sahnesi çok daha güçlü bir şey. Bunlar zaten gökyüzünde, ama adamlar denizden gök yüzüne kadar fışkırtmış. Yıldırımı geçtim artık düz şerit çekmişler bir yerden sonra.
Gözünüze perde inmiş reis başka bir şey demiyorum. Doğru düzgün kimseden hasar almayan Kaido'nun boynuzunu kırıp magmaya yolladı o yumruk. Roger ve Wb'nin yaptığı haki çarpışması ile bir tutuyorsunuz. Onlar için üst düzey bir saldırı bile değildir. Luffy'nin bunlara yetişmesi için ne olması lazım yani beklenti nedir?

Gözünüze perde inmiş reis başka bir şey demiyorum. Doğru düzgün kimseden hasar almayan Kaido'nun boynuzunu kırıp magmaya yolladı o yumruk. Roger ve Wb'nin yaptığı haki çarpışması ile bir tutuyorsunuz. Onlar için üst düzey bir saldırı bile değildir. Luffy'nin bunlara yetişmesi için ne olması lazım yani beklenti nedir?
Gözümüze perde niye inmiş anlamadım, adamlar uzaya siyah haki şeridi çekmemiş mi? Olmayan bir şeyi söylemedik.

Luffy'nin boyu 1,74. Ortalama bir erkek elinin genişliği 3,5 inç. Yumruğu da 3,5 inçlik bir küp olarak ele alıyorum. Yumruğun hacmi 1 metreküp falan. Luffy, Gear 4 formunda aşağı yukarı 4 metre oluyor. Yumruğu da 10 metreküp olsun hadi. Onigashima'nın çapı 5 kilometre olsa Luffy'nin yumruğu 125.000.000.000 metreküp oluyor. Haklısın, binlerce küçük olmuş. 12,5 milyar kat daha hacimli.

Varsayımlarla hesaplama yapmama gerek kalması da işin komik kısmı. Yapılan hesaplamalarda da hata payı çok çok fazla olacaktır. Anlayabilmen için küçük bir örnek veriyorum; yumruğun uzunluğu 40 metre olsa, komple G4 vücudundan 1000 kat hacimli oluyor zaten. O yumruğun ne kadar büyük olduğunu anlayabildiğini düşünmüyorum dolayısıyla.
Garp büyük adammış desene adam o küçük yumruklarla torunundan daha güçlü saldırılar yapıyor :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık