Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roger Kaido'nun Rakiplerine Karşı

Roger nereye kadar gider?

• 3.Aşamada takılır(Kral Hakili luffy vs Roger)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    129
Attığın videoda WB ve Roger sadece selam çakıyor birbirine zaten. Kaidō ve Big Mom'ın saldırısının daha zayıf olduğunu idrak etmek için de Zoro'yu, Luffy'nin o yumruğunun karşısında hayal et. Saldırıyı direkt olarak yiyor. Canlı kurtulur mu?
Sadece selam çakıyor?!?! Sadece selam çaktıkları buysa çakmadıkları nasıl acaba :D şurada haki miktarı>>>> Luffy vs Kaido'daki haki miktarı.
Kral haki öncesi Zoro mis gibi de canlı kurtulur. Hatta Law ışınladıktan sonra daha az kemiği kırılır o saldırıya göre. 2 yonkonun yaptığı saldırıdan bahsediyoruz tüm güçleriyle vurmalarına gerek yok illa 2 tane yonko çünkü.

Sadece selam çakıyor?!?! Sadece selam çaktıkları buysa çakmadıkları nasıl acaba :D şurada haki miktarı>>>> Luffy vs Kaido'daki haki miktarı.
Kral haki öncesi Zoro mis gibi de canlı kurtulur. Hatta Law ışınladıktan sonra daha az kemiği kırılır o saldırıya göre. 2 yonkonun yaptığı saldırıdan bahsediyoruz tüm güçleriyle vurmalarına gerek yok illa 2 tane yonko çünkü.
Buradaki haki nasıl fazla reis? Hiç mi son bölümlerdeki yıldırımlara bakmadın. Harbi diyorum sadece isimler üzerinden karakter övüyorsunuz.

Herif ada büyüklüğünde yumruğa gelişmiş silahlanma bastı, ne saçmalıyorsun ya. Sırf kahkahasıyla adayı kral hakiyle kaplıyordu karakter. Son yaptıkları çarpışmadaki yıldırımlar Marmaray hattından uzun.

Bir tane gelişmiş kral haki + silahlanmalı Kong Gun yese adanın öteki ucuna fırlayacak adam Zoro. Onun binlerce kat büyüğünü yese canlı kurtulma ihtimali yok.

Buradaki haki nasıl fazla reis? Hiç mi son bölümlerdeki yıldırımlara bakmadın. Harbi diyorum sadece isimler üzerinden karakter övüyorsunuz.
Her türlü daha fazla bu arada. Hatta öyle bir saldırı yapmışlar ki hakiler belirli bir yere kadar ne olduğunu anlamamış ondan sonra patlama yapmış. Harbi diyorum Luffy diyince gözünüz dönüyor :D

Bulutlara tesir etmiş bulutlar bile haki fazlasını uzaya fışkırtmış la sen ne anlatıyorsun?
Her türlü daha fazla bu arada. Hatta öyle bir saldırı yapmışlar ki hakiler belirli bir yere kadar ne olduğunu anlamamış ondan sonra patlama yapmış. Harbi diyorum Luffy diyince gözünüz dönüyor :D
Seri kilometrelik ölçüm yapacak cetvel hazırlayın. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık