Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roger Kaido'nun Rakiplerine Karşı

Roger nereye kadar gider?

• 3.Aşamada takılır(Kral Hakili luffy vs Roger)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    129
Yakın değil demedim, farklı kullanımlar var bence. Wb ile Roger daha üst düzey bir haki kullanmış, benim anladığım o. Kılıçlarından bile yıldırımla karışık düz siyah haki geliyordu şerit gibi.
Çok daha güçlü demişsin. Çarpıştıkları ada Onigashima'ya göre daha küçük. Bu adada çarpışmaları ufak yıldırımlar çıkartmış sonrasında bulutlarda garip efektler oluşmuş. Bulutlardan fışkıran haki bile olsa adanın boyutuna bakarsak abartılacak kadar değiller.

Dediğim gibi Wb ve Roger'ın tüm gücünü kullandığı bir çarpışma bile değildir bu. Luffy'nin son saldırısını bunun altına koyarsan haksızlık edersin. Bu herifleri geçmek için ilerde ne yapması lazım bu çocuğun? Kaido gerçekten bu kadar ucuz bir karakter mi ki saldırıyı küçümsüyorsun.

Çok daha güçlü demişsin. Çarpıştıkları ada Onigashima'ya göre daha küçük. Bu adada çarpışmaları ufak yıldırımlar çıkartmış sonrasında bulutlarda garip efektler oluşmuş. Bulutlardan fışkıran haki bile olsa adanın boyutuna bakarsak abartılacak kadar değiller.

Dediğim gibi Wb ve Roger'ın tüm gücünü kullandığı bir çarpışma bile değildir bu. Luffy'nin son saldırısını bunun altına koyarsan haksızlık edersin. Bu herifleri geçmek için ilerde ne yapması lazım bu çocuğun? Kaido gerçekten bu kadar ucuz bir karakter mi ki saldırıyı küçümsüyorsun.
Böyle bir çarpışma sahnesi göstermesi lazım, Shanks ile yapabilir diye düşünüyorum.

Roger’ın o kadar absürt vücudu yok. Darbe yedikçe etkisini görecektir. 1 vs 2 veya 1 vs 9 olduğunda one piece’te ne kadar rahat darbeler indirilebildiğini de gördük.

9 kın yara bırakır. Law ve zoro zaten ciddi hasar verebiliyor önde luffy oyalarken onlar bişeyler yapar.

Luffy tek başına dalarken diğerleri başkasına gitmeyecek. Luffy bu yüzden tek gidip bayılmaz. Law da tek kalıp düşmez. Luffy bunları aşağı yollamaz. 2 yonkou saldırısına zoro kendini feda etmeyeceğinden o da dayanır. Kısaca bu round’da da iyi hasar vermeden yenilmezler.

kral hakili luffy roger’ın kalan enerjisini bitirmeye, onu yormaya yarar.

En son gear 4’lü hali bayıltır bence. Bu kadar round’dan epey yaralı çıkacaktır Roger. Aynı anda bu kadar adam almak sadece hızla, kılıç ustalığıyla, hakiyle olacak bişey değil canavar olmak lazım. Roger buna uygun görünmüyor bence.
Roger'ın sağlam hali Kaido'dan dayanıklıdır. Luffy gibi iddaa kuponu boyunda velet, Hajrudin'i bir yumrukta devirebiliyor.

Op serisi olunca boyuta bakmayacaksın.

Bu da Zoro'nun King'in ateşi keserken arkasında bıraktığı iz, yine yıldırım benzeri. Bu tarz sahneler salınım değil, izdüşümü.

Evet, Zoro sıçrayınca bile arkasından yıldırımların izi kalıyordu King'e saldırmadan önce.

Burada da dediğinden çıkarmış, reise bak beee. Kral haki açmadan zirve karakterler gibi kral haki kullanmaya başlamış.

Yuh, uzaya şerit çekmiş.

Yok, artık. King > Kaido?

Dediğim gibi, bu şeritler ardıl imge ve şok dalgası gibi şeyleri belirtmek için kullanılıyor. Çizgi romanlarda da sıklıkla kullanılan bir şey, o yüzden senin gibi düşünmemiştim hiç. Katılmıyorum haki olduğuna. Zoro'nun arkasında bıraktığı yıldırımlar da ardıl imge değil, saldığı haki gerisinde kalıyor zıpladığı için.

Roger'ın sağlam hali Kaido'dan dayanıklıdır. Luffy gibi iddaa kuponu boyunda velet, Hajrudin'i bir yumrukta devirebiliyor.

Op serisi olunca boyuta bakmayacaksın.
Roger'ın daha dayanıklı olması mümkün değil. Ters bir saldırı yediği anda aynı Oden gibi teke gider, insan sonuçta. Big Mom ve Kaido bu konuda özeller.

Burada da dediğinden çıkarmış, reise bak beee. Kral haki açmadan zirve karakterler gibi kral haki kullanmaya başlamış.

Yuh, uzaya şerit çekmiş.

Yok, artık. King > Kaido?

Dediğim gibi, bu şeritler ardıl imge ve şok dalgası gibi şeyleri belirtmek için kullanılıyor. Çizgi romanlarda da sıklıkla kullanılan bir şey, o yüzden senin gibi düşünmemiştim hiç. Katılmıyorum haki olduğuna. Zoro'nun arkasında bıraktığı yıldırımlar da ardıl imge değil, saldığı haki gerisinde kalıyor zıpladığı için.

Ne saçmalıyorsun oğlum?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık