Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roger Kaido'nun Rakiplerine Karşı

Roger nereye kadar gider?

• 3.Aşamada takılır(Kral Hakili luffy vs Roger)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    129
Roger için ''kılıçla idam edilen sıradan bir insan'' diyorsun. Bu adam WB ile denk çiziliyor, yaşlı WB'nin MF'de aldığı kılıç darbeleri ortada. Nasıl böyle bir şey diyebiliyorsun, inan anlam veremiyorum.
WB 1000 tane kılıc darbesine ölüyor diye Roger için de en az 1000 darbe lazım diyorsun yani. :)

Olay matematikte bitiyor. Seride hız güç dayanıklilik meyve ve haki şeklinde güç unsurları var. Iki karakter denk diye bütün unsurları aynı olacak diye bir sey yok. WBnin dayanıklılığı Rogerda olamaz. O en güçlü insan. Roger en fazla WByi hızıyla dengeliyordur. 1 vs 9u alabilmesi için hakuba gibi hızlı olması lazım. Böyle bir hız da gösterilmediği için Kınlar yer Rogeri. :)

Bundan önceki sayfalarda Zoro saldırıyı tutuyor. Arkadakiler buna bakıyor kaçın diyor sonra tutmaya devam ediyor. 1 saniye gibi bir şey olma olasılığı yok. Orjinal dile bakıcaksan illa git Japoncadan çevir bakalım :D
Kid, Isshun (一瞬) diyor. Kaşla göz arasında demek. An instant veya split-second diye çeviriyorlar İngilizceye. Split-second yerine a second olarak çevirdiği için çevirmene teşekkür bile edebilirsiniz bence.

İngilizce resmî çeviriyi bile kabul etmiyordun, Japoncası daha betermiş. Tatmin olduğunu da düşünmüyorum. Bakalım nasıl savunacaksın.

Yavaş geçsin de üstü başı dağılmasın. :) 1 vs 9 da amel defteri kapanırdı Rogerin. :) birine bakarken diğerinden darbe ala ala geberir giderdi. Sonuçta kılıçla idam edilen sıradan bir insan. Kaidoyu kaç kere ve hangi araçlarla idam etmeye çalışıp öldüremediklerinin hesabinı muhasebeci E. Oda tutmuştu zamanında. :)
Üstat ile bu konuda da aynı fikirde olmak çok güzel. :sapkali:

WB 1000 tane kılıc darbesine ölüyor diye Roger için de en az 1000 darbe lazım diyorsun yani. :)

Olay matematikte bitiyor. Seride hız güç dayanıklilik meyve ve haki şeklinde güç unsurları var. Iki karakter denk diye bütün unsurları aynı olacak diye bir sey yok. WBnin dayanıklılığı Rogerda olamaz. O en güçlü insan. Roger en fazla WByi hızıyla dengeliyordur. 1 vs 9u alabilmesi için hakuba gibi hızlı olması lazım. Böyle bir hız da gösterilmediği için Kınlar yer Rogeri. :)
WB kral hakiyi hızlanmak için kullanıyor, Luffy de bir ara yapmıştı. Yavaş karakter değil yani gençliği.

Uyanış açmış Luffy şuanda Kaido'yu yenebilmişse benim için Luffy şuanda prime dönemindedir.Başka bir power-upp beklemiyorum.Yine uyanış açmış Prime Luffy, Prime Kaido'yu yenebilmişse benim için Luffy, Prime Roger seviyesindedir veya çok yakındır.

Kid, Isshun (一瞬) diyor. Kaşla göz arasında demek. An instant veya split-second diye çeviriyorlar İngilizceye. Split-second yerine a second olarak çevirdiği için çevirmene teşekkür bile edebilirsiniz bence.

İngilizce resmî çeviriyi bile kabul etmiyordun, Japoncası daha betermiş. Tatmin olduğunu da düşünmüyorum. Bakalım nasıl savunacaksın.
Kaşla göz arasının saniyeye çevirmesi split second mı oluyor yani?

WB kral hakiyi hızlanmak için kullanıyor, Luffy de bir ara yapmıştı. Yavaş karakter değil yani gençliği.
Ben bunun haki olduğunu düşünmüyorum. Burada hızı göstermek için çizmiş, ardıl görüntüsü olarak. Diğer bahsettiğin sayfada da şok dalgası bence. Bulutlardan falan haki çıkıyor yoksa saçma olur öyle olması. Bu efekt zaten çizgi romanlarda çok sık kullanılan bir şey dediğim şekillerde. Ayrıca hakiyi de şu ana kadar hep yıldırım şeklinde gördük.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık