Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Rocks İddiaları

Kim kimi koparmıştır?

• Kullanılan toplam oy
    188
Racır-Garp sipsilerinin gücü o kadar adama değil o kadar adamın yarısına da yetmez. Eğer 2v4 ya da 2v8 olmuşsa 2 hafta Allahın belası Luffy ve 2 hafta Allahın belası Sanji avatarı kullanırım.

Racır-Garp sipsilerinin gücü o kadar adama değil o kadar adamın yarısına da yetmez. Eğer 2v4 ya da 2v8 olmuşsa 2 hafta Allahın belası Luffy ve 2 hafta Allahın belası Sanji avatarı kullanırım.
Senle soyle bir iddia girmeye hazirim. 2vs4 ise hicbir zaman Zoro ovmeyeceksin ve sadece kotuleyeceksin eger 2vs1 ise ben her zaman zoro ovecegim,yuceltecegim ve hicbir karsit yorum yapmayip her zaman olumlu bir yorum yapacagim. Ne diyorsun?

Son düzenleme:
2vs4 girmisler diyorum hadi iddia girelim:

-2 ay Law+Rosinante avatari yapacaksin
-2ay parantez ici " All>Smoothie, Big Mom yonkou seviyesi degildir" olacak.

Hadi bakalim sen ne diyorsun? :D
Ben de sana dönüşümlü "huh face Robin" ve Kel Robin avatarlari istiyim. Yarı zamanlı

Akainunun Oharadaki olaylarını haklı bulup Robin dahil hepsini vatan haini teroristler olarak nitelendireceksin.

Parantez içini "One Piece Evreninin Adalet Yükünü Sırtında Taşıyan Adam Fleet Admiral Sakazuki Bey" yapican.

Haftada 1 gün (Pazar) Sakazuki konusu hortlatip her seferinde ne kadar haklı bir adaleti olduğunu savunan 3 paragraf yazı yazacaksin

Bunların hepsi 2 ay. Okeyim. Biraz fazla oldu sanki :d ssn artir bari

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık