Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Rocks İddiaları

Kim kimi koparmıştır?

• Kullanılan toplam oy
    188
Shikinin Garp ve Sengokuyu adam yerine koymama nedeni belli olmuş oldu. Rocks ekibi Rogerın tayfa, Garp önderliğindeki denizciler ,Garling ve Satürn önderliğindeki kutsallarla tek kapışmışlar.
Genel olarak böyle olmuştur Şebek o kadar ağır basıyor ki terazide anca böyle düzelir denge.

2v4'ü savunuyordum ciddi ciddi.:D Çünkü temsili resimde 4v2 vardı. Bu arada Garp reyiz Galaxy İmpact ile girip Rocks'ın bir kısmını direk saf dışı ediyorsa vay ki ne vay.:D
İşin içinde bir şey olduğu barizdi,herkesin seviyesi belli Roger ile Garp nereye o kadar adam alıyor.Bence senin yine fanlık tarafın ağır bastı ondan öyle düşündün.
Temsili resim adı üstünde temsili, oradan varsayım yapılmazdı xd

Garpla, roger jartiyer giyip ilk başta dikkat dağıtıp saldirdilarsa 2v4 olabilir. La sadece shiki garp ve sengokuyla 1vs2 atiyor, garpla rogerı amele sümüğü yaparlar orada 😂😂 wb'ninde gücü yerinde rogerla denktir tanrı vadisinde dr, rocks desen adadaki, en güçlü kişi çıkabilir

İşin içinde bir şey olduğu barizdi,herkesin seviyesi belli Roger ile Garp nereye o kadar adam alıyor.Bence senin yine fanlık tarafın ağır bastı ondan öyle düşündün.
Temsili resim adı üstünde temsili, oradan varsayım yapılmazdı xd
Shiki zaten burada Garp ve Roger'a yenilmemiş.

Garp'ı zaten adam yerine koymuyor. Roger'a da gel benim adamım ol falan çekiyordu fırtınanın çıktığı dövüşte.

WB'nin de yenilmediği çok net.

@Alpamis bu anket çıktığında tüm tayfayı 2'si beraber almış diyordu şimdi Kutsallar ve Shanks'ın babası karışsa da bir şey olmaz diyor yakında 2v1'e tamam olur :hhh:

Shiki zaten burada Garp ve Roger'a yenilmemiş.

Garp'ı zaten adam yerine koymuyor. Roger'a da gel benim adamım ol falan çekiyordu fırtınanın çıktığı dövüşte.

WB'nin de yenilmediği çok net.

@Alpamis bu anket çıktığında tüm tayfayı 2'si beraber almış diyordu şimdi Kutsallar ve Shanks'ın babası karışsa da bir şey olmaz diyor yakında 2v1'e tamam olur :hhh:
Reyiz 2v4 diyorum ben. Shiki kafasına yumruk yiyip bayılmıştır. Olanları hatırlamıyordur. Diğeri Garp'ın gücünden bayılır felan. Dövüş olarak 2v4 olmuştur.:D Hala bunu savunuyorum.

Kutsal Şövalyeler Roger korsanlarıyla birlikte Xebec korsanlarına karşı da savaşmıştır. Kutsal Şövalyeler kime karşı savaştı belli mi yoksa?

Reyiz 2v4 diyorum ben. Shiki kafasına yumruk yiyip bayılmıştır. Olanları hatırlamıyordur. Diğeri Garp'ın gücünden bayılır felan. Dövüş olarak 2v4 olmuştur.:D Hala bunu savunuyorum.

Kutsal Şövalyeler Roger korsanlarıyla birlikte Xebec korsanlarına karşı da savaşmıştır. Kutsal Şövalyeler kime karşı savaştı belli mi yoksa?
Reis Garp’ı hesaba katma. Kaido bile hesaba katmadı adamı.

Aşağıdaki resme bak istersen.Kaido kimleri güçlü, kimleri güçsüz görmüş?

Reis Garp’ı hesaba katma. Kaido bile hesaba katmadı adamı.

Aşağıdaki resme bak istersen.Kaido kimleri güçlü, kimleri güçsüz görmüş?
Kaido ile Garp savaşmamıştır. Roger, Kaido'yu saf dışı bırakmıştır. Garp BM'ı bırakmıştır. BM de Garp'tan bahsediyordu.

WB ise Denizi bilen kişilerden bahsettiği sıra ne Kaido ne BM diyor. Garp Sengoku Rayleigh diyordu mesela. Bu çok da önemli değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık