Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. X Drake

• Konbuyu başlatan Luffy07
  • Başlangıç tarihi

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    114
tamam etsin tamam güçlüdür kabul ediyorum ama artık sıkmaya başladı bu konular özellikle lucci üzerinden çıkan konular bırakalım görene kadar gördükten sonra devam edelim tartışmaya ama cidden çok sıktı lucci smoker konusu zaten haftalarımızı aldı vs atıcak daha bir ton adam var

Kaptan Usopp-sama

Bu Lucci sevdasi nerden geldi bilmiyorum ama Drake parçalar Dinazor vs Leopar diyoruz yani

@Buggy The Clown iman powerla yendi bi kere :D

Ulen ne lucciymis. ;);) kedi deilmi 9 canli demkki her dovusde yenilsede yensede bidaha kapistirilan o oluyor.
Bence lucci alir xdrake o dorukiyi asamaz...

Amiral seviyesine gelebilecek nova sayısı 2'yi geçmez (Zoro ve Luffy hariç). X-Drake'i de Law gibi görüyorum. Birçok kişiye olduğu gibi Luffy'ye sempati duyacak ve Law gibi yancı olacak. Zaten Luffy'nin babasını öldüren adamı yenmesiyle dikkat çekmiştir. İlerde bu altyapının da devamı gelir. Drake ne zaman ki yancı profilinden farklı bir izlenim verir o zaman Drake Lucci'yi alır derim ancak şu durumda Lucci geldiği konum itibarıyla ve vaad ettiği potansiyel ile amiralliğe göz kırpıyor (ilerisi için). O yüzden Lucci diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık