Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. X Drake

• Konbuyu başlatan Luffy07
  • Başlangıç tarihi

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    114

Luffy07

(busever gerçekten benim kuzenim değil :good: )bence xdrake alır diyorum ama lucci'de güçlü xdrake tarih öncesi zoan tipi meyve yediği için yener gibi düşünüyorum

Lucci
Rob Lucci (Robu Rucchi) ilk olarak Galley-La Şirketi'nin 1 No'lu Tersanesi'n de görülmüştür. Bir doğrama ve cıvata ustasıydı. Ancak daha sonra gizli faaliyet gösteren CP9 (Cipher Pol No.9)'da olduğu ortaya çıkmıştır. Amacı antik silah Pluton'un planını Iceburg'dan almaktır.

x drake
X-Drake eski bir tuğamiraldir. Yani bir denizci. Sabaody'de Luffy kutsal ejdere vurduktan sonra Amiral Kizaru'nun olay yerine geldiğini görünce panik yapmıştır. Amiral Kizaru ona "Ooo eski Tuğamiral Drake" diye hitap etmiştir. Şeytan meyvesinin gücü Zoan tipinin antik türüdür. X-Drake bir dinazora dönüşebilir. Yeni dünyada yonkou Kaidou'nun egemenliğinde olan bir adaya saldırmıştır.

2 yıl önceki halleriyle sonucun x drake olucagını dusunuyorum.Lucci tek yemez tabiki ama biraz uzun surebilir bence.2 yıl sonraki halleri ise yine X Drake ama bu sefer açık bi fark yaratmıştır Drake.

2Y öncesinde Lucci'yi yenebilecek hiç bir Supernova yok bana göre. Yenebilecek tek kişi kıl payı ile Luffy idi oda yendi zaten.

Monkey :D Luffy

lucci alır bu vs yi franky nin bile o metal savunmasını geçmişti leopar modunda alır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık